22/10/2021
PIEKTDIENA 19:00
VILKI. PIRMIZRĀDE
No 19. oktobra tiks samazināts zālē pieļaujamais skatītāju skaits un sēdvietas tiks izkārtotas, ievērojot distanci, tāpēc šobrīd līdz 14. oktobrim apturam biļešu tirdzniecību uz VISĀM Liepājas teātra izrādēm, kas paredzētas pēc 19. oktobra, lai pielāgotu sēdvietu izkārtojumu plānu jaunajiem noteikumiem.

__________________________

Režisors – Toms Treinis

Vilki ir stāsts par ģimeni, kurai, saskaroties ar neplānotiem sarežģījumiem, nākas dziļi un patiesi izvērtēt savstarpējās attiecības un skart arvien dziļākas tēmas, kuras vienmēr tikušas noklusētas un nekad nav risinātas. Ar šo izrādi Liepājas teātrī debitē režisors Toms Treinis.

Lomās:
Einārs - Edgars Pujāts
Ervīns - Sandis Pēcis
Klāvs - Artūrs Irbe

Pirmizrāde – 2021. gada 22. oktobrī Liepājas teātra mazajā zālē koncertzālē "Lielais dzintars" (Eksperimentālā skatuve)

Scenogrāfs - Kristaps Kramiņš
Kostīmu māksliniece - Marta Mielava
Gaismu mākslinieks - Klāvs Gūtmanis

Norises vieta: Liepājas teātra mazā zāle, koncertzālē “Lielais dzintars”
Ieeja no: 18:00
Paredzēts priekš: 7+
Pasākuma valoda: Latviešu
Organizē: LIEPĀJAS TEĀTRIS

*****

Stundu pirms katras eksperimentālajā zālē plānotās "Liepājas teātra" izrādes koncertzāles "Lielais dzintars" 7. stāvā darbosies bārs "Čello"! Lai nesteidzīgi baudītu atspirdzinājumus un brīnišķīgo panorāmas skatu pāri pilsētai, aicinām jau savlaicīgi veikt galdiņa rezervāciju "Tiamo" grupas aplikācijā vai sazināties ar "Čello" pārstāvjiem pa tālruni 634 51072 (darba dienās 11:00-16:00).

Šo pasākumu apmeklēt klātienē var personas, kurām ir digitālais Covid-19 sertifikāts, kas ir apliecinājums tam, ka persona ir vakcinējusies pret Covid-19 vai arī vīrusu pārslimojusi. Ierodoties uz pasākumu, personai (attiecas arī uz bērniem un jauniešiem) būs jāuzrāda:

*ieejas biļete;
*personu apliecinošs dokuments (TIKAI pase vai elektroniskā identifikācijas karte (eID). Vēršam uzmanību, ka transportlīdzekļa vadītāja apliecību NAV personu apliecinošs dokuments);
*digitālais Covid-19 sertifikāts (ikvienam ir iespēja elektroniski www.Covid19sertifikats.lv iegūt digitālu sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu).

Izrādes laikā personas atbilstošā veidā (aizsedzot muti un degunu) lieto mutes un deguna aizsegus.