11/11/2021
CETURTDIENA 19:00
1 000 000 LABU LIETU (ATCELTA!)
Informējam, ka valstī izsludinātās ārkārtas situācijas dēļ no 21. oktobra līdz 15. novembrim Liepājas teātra izrādes tiek atceltas!

  • Biļešu īpašnieki, kas biļetes iegādājušies elektroniski, naudu par biļetēm uz atceltajām izrādēm savā kontā saņems automātiski.
  • Pircēji, kas biļetes iegādājušies kasē, lai saņemtu naudu par biļetēm, no 1. novembra aicināti aizpildīt anketu mūsu mājas lapā www.liepajasteatris.lv. Nauda tiks ieskaitīta norādītajā kontā.
  • Ja kādam nav iespējams aizpildīt pieteikuma formu elektroniski, naudu par biļetēm varēs saņemt, kad darbu atsāks teātra un citas "Biļešu paradīzes" kases.
Liepājas teātra kase no 21. oktobra līdz 15. novembrim ir SLĒGTA! Kasieri iespējams sazvanīt darba laikā (otrdiena - svētdiena no 12:00 līdz 18:00) pa tālruni 26117999.

Informācija par izrāžu norisi pēc 15. novembra sekos, taču visas skatītāju veiktās rezervācijas uz šīm izrādēm ir saglabātas un iegādātās biļetes būs derīgas!

___________________________________

Dankans Makmillans (sadarbībā ar Džoniju Donaho)
STĀSTS PAR PRIEKA MEKLĒJUMIEM
Režisors – Dmitrijs Petrenko

Ja Tev ir septiņi gadi un tu uzzini, ka mamma ir nokļuvusi slimnīcā, ko tu vari darīt? Protams – uzskaitīt viņai visas tās labas lietas, kuru dēļ ir vērts dzīvot. Saldējums, ūdens kaujas, palikt ilgāk nomodā un drīkstēt skatīties televizoru – ir tikai dažas no tām. Un tā nu tu turpini rakstīt arī tad, kad sen jau vairs neesi bērns, lai meklētu un atrastu apliecinājumu dzīvei, rodot prieku vismazākajās lietās, kas beigās izrādās tik lielas.

Edgars Ozoliņš (spēlē 4. septembrī) un Gatis Maliks (spēlē 5. septembrī) aizvedīs skatītājus dzīvi apliecinošā piedzīvojumā, kur ik lietai izrādīsies vislielākā nozīme.

Pirmizrāde – 2021. gada 23. jūlijā Liepājas teātra mazajā zālē koncertzālē "Lielais dzintars" (Eksperimentālā skatuve)

Gaismu mākslinieks – Dainars Albužis
No angļu valodas tulkojis Andris Kuprišs

Pasākuma ilgums: 1 cēliens, 1 stunda 15 minūtes
Biļetes: 12 eiro
Norises vieta: Eksperimentālā skatuve
Organizators: LIEPĀJAS TEĀTRIS

*****
Stundu pirms katras eksperimentālajā zālē plānotās "Liepājas teātra" izrādes koncertzāles "Lielais dzintars" 7. stāvā darbosies bārs "Čello"! Lai nesteidzīgi baudītu atspirdzinājumus un brīnišķīgo panorāmas skatu pāri pilsētai, aicinām jau savlaicīgi veikt galdiņa rezervāciju "Tiamo" grupas aplikācijā vai sazināties ar "Čello" pārstāvjiem pa tālruni 634 51072 (darba dienās 11:00-16:00).

Šo pasākumu apmeklēt klātienē var personas, kurām ir digitālais Covid-19 sertifikāts, kas ir apliecinājums tam, ka persona ir vakcinējusies pret Covid-19 vai arī vīrusu pārslimojusi. Ierodoties uz pasākumu, personai (attiecas arī uz bērniem un jauniešiem) būs jāuzrāda:
*ieejas biļete;
*personu apliecinošs dokuments (TIKAI pase vai elektroniskā identifikācijas karte (eID). Vēršam uzmanību, ka transportlīdzekļa vadītāja apliecību NAV personu apliecinošs dokuments);
*digitālais Covid-19 sertifikāts (ikvienam ir iespēja elektroniski www.Covid19sertifikats.lv iegūt digitālu sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu).

Izrādes laikā personas atbilstošā veidā (aizsedzot muti un degunu) lieto mutes un deguna aizsegus.