11/03/2021
CETURTDIENA 19:00
28. LIEPĀJAS STARPTAUTISKAIS ZVAIGŽŅU FESTIVĀLS. MAIJA KOVAĻEVSKA. DZIESMAS UN NOKTIRNES (PĀRCELTS UZ 01.07.2021.)
Dārgie 28. Liepājas Starptautiskā zvaigžņu festivāla apmeklētāji!


Sakarā ar pagarināto ārkārtas situāciju valstī tiek pārcelti 2021. gada 6. un 11. martā klātienē paredzētie festivāla koncerti:


MAIJA KOVAĻEVSKA. DZIESMAS UN NOKTIRNES => 2021. gada 1. jūlijs / ceturtdiena / 19:00


FESTIVĀLA NOSLĒGUMA KONCERTS => 2021. gada 3. jūlijs / sestdiena / 19:00


NB! Augstākminētie koncerti tiek iekļauti 29. Liepājas Starptautiskā zvaigžņu festivāla programmā, līdz ar ko tiks mainīts nosaukums vienam no koncertiem:
FESTIVĀLA NOSLĒGUMA KONCERTS => MAIJA KOVAĻEVSKA UN LIEPĀJAS SIMFONISKAIS ORĶESTRIS


Iepriekš iegādātās biļetes joprojām ir derīgas, tomēr tuvojoties koncertu datumiem, lūdzu, sekojiet jaunākajai informācijai mūsu mājaslapā liepajassimfoniskais.lv vai bilesuparadize.lv.


Pateicībā par Jūsu uzticību un pacietību,


Liepājas Simfoniskais orķestris

_______________________________________________________________________________________________________ Šis būs salonmūzikas koncerts pēc 19. gadsimta parauga – mājīgā gaisotnē, kur mūziķi un klausītāji ir ciešā tuvumā un domā līdzīgas domas.

Liepājas klausītāju iemīļotā dziedātāja Maija Kovaļevska 2020. gadu sāk ar Alises Fordas lomu Hamburgas Valsts operā un turpina ar Mimī Drēzdenes Zempera operā. Pa vidu – Liepājas festivāls ar Lūcijas Garūtas un Jāņa Mediņa skaistām, pārdompilnām dziesmām. Maijas pianists šajā programmā – Čīlē dzīvojošais latviešu virtuozs un augstskolas docētājs Armands Ābols. Maija un Armands sen vēlējušies būt uz vienas skatuves, un nu sapnis piepildījies.

Armanda solosniegumā skanēs Šopēna 9. opusa populārās noktirnes (naktsmūzika) un Šūmaņa “Bērnu ainu” izlase. Savukārt Rīgas kamerkora AVE SOL izcilā vīru grupa bagātinās programmu ar Franča Šūberta nepelnīti reti skanošām kordziesmām amplitūdā no idilliskām ainām līdz sakrālam pārdzīvojumam un atpakaļ pie galdadziesmas.
Iztēlojamies Vīnes vai Berlīnes aizpagājušā gadsimta pilsonisku interjeru, porcelānu un portjeras, klusas sarunas, iekārtojamies ērtāk un – baudām!

Maija KOVAĻEVSKA / soprāns
Armands ĀBOLS / klavieres
Māris KUPČS / ģitāra
Andris VEISMANIS / diriģents
Orests SILABRIEDIS / konferansjē
Rīgas kamerkora AVE SOL vīru grupa

Programmā:

Jānis MEDIŅŠ, Lūcija GARŪTA, Francis ŠŪBERTS, Frideriks ŠOPĒNS, Roberts ŠŪMANIS

Norises vieta: Kamerzāle

Organizē: Liepājas Simfoniskais orķestris