17/07/2021
SESTDIENA 19:00
Amsterdam Klezmer Band. Klezmeru - balkānu karstie ritmi (ATCELTS!!!)
Koncerts atcelts!

Klientiem, kuri bija iegādājušies biļetes uz koncertu klātienē, tiks atgriezta samaksātā nauda.
  • Pircēji, kuri iegādājušies biļetes internetā, naudu saņems savā bankas kontā.
  • Apmeklētāji, kuri biļetes iegādājušies kasē, aicināti doties uz kādu no Biļešu paradīzes klātienes kasēm, kur, uzrādot koncerta biļeti, pircējam tiks atgriezti naudas līdzekļi.

______________


Kolorītais ansamblis “Amsterdam Klezmer Band” spēlē tradicionālo jidiša svētku mūziku. “Klezmers” nozīmē gan Austrumeiropas ebreju tautas mūziku, gan tās īpašu atskaņojuma stilu, gan arī pašu šī žanra spēlmani. Ansamblis piešķir klezmeru mūzikai jaunu enerģiju, bagātinot to ar mūsdienu stiliem un tehnikām - programmā saklausāmas kā romu un Balkānu tautu muzikālās tradīcijas, tā arī džeza, “ska” un deju mūzikas noskaņas. Rezultātā klezmeru mūzikas septītnieks uzbur “karstu” ballīti it visur, kur vien uzstājas.

Divdesmit četru gadu laikā klezmeru mūzikas karstasinīgais septītnieks ir kļuvis par starptautiski atzītu grupu ar pasaulē jautrākās, dzīvelīgākās klezmeru grupas slavu. Izdoti 15 mūzikas albumi un “uzkarsēta” publika visā pasaulē.

Liepājas koncertzālē ansamblis uzstāsies ar savu jauno mūzikas albumu “Fortuna” Eiropas koncerttūres ietvaros. Par albumu septītnieks saka: “Mēs atklājam aizvien jaunus klezmeru un balkānu mūzikas apvāršņus, vienlaikus uzturot dzīvu ballītes garu!”


Cocek a la Kopyt


Oyoyoy


Biļetes: sākot no 10,00 eiro

Koncerta ilgums: 90 min, vienā daļā

Norises vieta: Lielā zāle

Organizē: Lielais dzintars

Koncerta norisi atbalsta Liepājas pašvaldība un Valsts kultūrkapitāla fonds.