01/07/2021
Ceturtdiena 19:00
(ATCELTS!!!) 28. Liepājas Starptautiskais zvaigžņu festivāls. MAIJA KOVAĻEVSKA. DZIESMAS UN NOKTIRNES
Informācija 28. Liepājas Starptautiskā zvaigžņu festivāla koncertu biļešu īpašniekiem

Sakarā ar Covid-19 ierobežojumiem, kas ietekmē viesmākslinieku ceļošanu, diemžēl šis koncerts tiek ATCELTS.

Nauda par iegādātajām biļetēm tiks automātiski ieskaitīta Jūsu kontā, ja biļetes tika iegādātas internetā, lūdzu, vērsieties jebkurā no Biļešu Paradīzes kasēm.

Tomēr katram mākonim ir zelta maliņa – tādēļ piedāvājam apsvērt iegādāties biļetes uz līdzvērtīgu 29. Liepājas Starptautiskā zvaigžņu festivāla koncertu tajā pašā datumā:

29. Liepājas Starptautiskā zvaigžņu festivāls. LATVIEŠU VOKĀLĀ KAMERMŪZIKA

Pateicībā par uzticību un cerot uz sadarbību arī turpmāk,
Jūsu Liepājas Simfoniskais orķestris

****

Šis būs salonmūzikas koncerts pēc 19. gadsimta parauga – mājīgā gaisotnē, kur mūziķi un klausītāji ir ciešā tuvumā un domā līdzīgas domas.

Liepājas klausītāju iemīļotā dziedātāja Maija Kovaļevska 2020. gadu sāk ar Alises Fordas lomu Hamburgas Valsts operā un turpina ar Mimī Drēzdenes Zempera operā. Pa vidu – Liepājas festivāls ar Lūcijas Garūtas un Jāņa Mediņa skaistām, pārdompilnām dziesmām. Maijas pianists šajā programmā – Čīlē dzīvojošais latviešu virtuozs un augstskolas docētājs Armands Ābols. Maija un Armands sen vēlējušies būt uz vienas skatuves, un nu sapnis piepildījies.

Armanda solosniegumā skanēs Šopēna 9. opusa populārās noktirnes (naktsmūzika) un Šūmaņa “Bērnu ainu” izlase. Savukārt Rīgas kamerkora AVE SOL izcilā vīru grupa bagātinās programmu ar Franča Šūberta nepelnīti reti skanošām kordziesmām amplitūdā no idilliskām ainām līdz sakrālam pārdzīvojumam un atpakaļ pie galdadziesmas.

Iztēlojamies Vīnes vai Berlīnes aizpagājušā gadsimta pilsonisku interjeru, porcelānu un portjeras, klusas sarunas, iekārtojamies ērtāk un – baudām!

Maija KOVAĻEVSKA / soprāns

Armands ĀBOLS / klavieres

Māris KUPČS / ģitāra

Andris VEISMANIS / diriģents

Orests SILABRIEDIS / konferansjē

Rīgas kamerkora AVE SOL vīru grupa


Programmā:

Jānis MEDIŅŠ, Lūcija GARŪTA, Francis ŠŪBERTS, Frideriks ŠOPĒNS, Roberts ŠŪMANISNorises vieta: Kamerzāle

Organizē: Liepājas Simfoniskais orķestris