09/03/2022
TREŠDIENA 19:00
CIETSIRDĪGĀS SPĒLES
Aleksejs Arbuzovs

PSIHOLOĢISKA DRĀMA 2 CĒLIENOS

Režisors – Dmitrijs Petrenko


Kajs, Junkers un Ņikita ir labākie draugi jau no bērnības. Abi teju vai katru dienu nāk ciemos pie Kaja, jo viņa dzīvoklis ir ne tikai satikšanas vieta, bet iespēja nesatikt savas ģimenes. Kādu dienu puišu dzīvoklī parādās Neļa, kas izmaina visu trīs puišu dzīves.


"Cietsirdīgas spēles" ir izrāde par bērnu attiecībām ar vecākiem. Precīzāk – par vecāku attiecībām ar saviem bērniem. Kā tikt galā ar saviem aizvainojumiem pret vecākiem? Vai to var izdarīt, ja vecāki nesaskata savas kļūdas un nevēlas tās labot.? Vai jaunieši paši var izmainīt to attiecību "programmu", ko viņiem ir ierakstījuši vecāki kopš bērnības? Vai viņi spēs piedod un, galvenais, vai viņi varēs būt labāki, nekā tie, kas viņus audzināja?


Lomās:

Neļa – Kintija Stūre

Ņikita – Kārlis Artejevs

Kajs – Kārlis Ērglis

Junkers – Artūrs Irbe

Ēriks – Valts Skuja

Ērika – Agnija Dreimane vai Madara Kalna

Anna, Dana, Doloresa – Madara Viļčuka

Šteins – Leons Leščinskis

Einārs, Kaja patēvs – Herberts Laukšteins

Neļas māte – Inese Kučinska

Milda – Milda Ziemane


Pirmizrāde – 2021. gada 19. augustā Liepājas teātra mazajā zālē koncertzālē "Lielais dzintars" (Eksperimentālā skatuve)


Režija un telpa – Dmitrijs Petrenko

Gaisma – Dainars Albužis

No krievu valodas tulkojusi Rasa Bugavičute-Pēce


Norises vieta: Liepājas teātra mazā zāle, koncertzālē “Lielais dzintars”

Norises ilgums: 2 cēlieni /3 stundas

Ieeja no: 18.00

Paredzēts priekš: 7+

Pasākuma valoda: Latviešu

Organizē: LIEPĀJAS TEĀTRIS


*****

Stundu pirms katras eksperimentālajā zālē plānotās "Liepājas teātra" izrādes koncertzāles "Lielais dzintars" 7. stāvā darbosies bārs "Čello"! Lai nesteidzīgi baudītu atspirdzinājumus un brīnišķīgo panorāmas skatu pāri pilsētai, aicinām jau savlaicīgi veikt galdiņa rezervāciju "Tiamo" grupas aplikācijā vai sazināties ar "Čello" pārstāvjiem pa tālruni 634 51072 (darba dienās 11:00-16:00).


Pasākumi teātrī tiek rīkoti epidemioloģiski drošā vidē jeb “zaļajā režīmā”.

PIEAUGUŠIE - pasākumu apmeklē personas, kurām ir digitālais Covid-19 sertifikāts, kas ir apliecinājums tam, ka persona ir vakcinējusies pret Covid-19 vai arī vīrusu pārslimojusi.

BĒRNI - bērniem līdz 12 gadu vecumam nav nepieciešams uzrādīt sertifikātu. Bērni no 12 gadu vecuma pasākumu var apmeklēt ar negatīvu laboratoriski vai izglītības iestādē veiktu testu, kas nav vecāks par 72 stundām.

VISIEM - ierodoties uz pasākumu, lūgsim uzrādīt:
  • ieejas biļeti;
  • personu apliecinošu dokumentu – pase, elektroniskā identifikācijas karte (eID), autovadītāja apliecība, skolēna apliecība, studenta apliecība, pensionāra apliecība vai izdienas pensijas saņēmēja apliecība. Bērns līdz 15 gadu vecumam, uzrādot attiecīgo sadarbspējīgo sertifikātu, personas identitātes apliecināšanai var uzrādīt personu apliecinošu dokumentu, skolēna apliecību vai dzimšanas apliecību. Ja bērnu līdz 15 gadu vecumam pavada tā vecāks, var uzrādīt vecāka pasi, kurā ir ieraksts par šo bērnu;
  • digitālo Covid-19 sertifikātu vai bērniem no 12 gadu vecuma negatīvu testu.


Gan teātrī, gan visu izrādes laiku personas atbilstošā veidā (aizsedzot muti un degunu) lieto mutes un deguna aizsegus. Sejas masku var nelietot bērns līdz septiņu gadu vecumam un persona ar acīmredzamiem kustību traucējumiem vai psihiskās veselības traucējumiem, kuru dēļ tai trūkst spēju vai iemaņu lietot sejas masku.