09/11/2021
OTRDIENA 19:00
CIETSIRDĪGĀS SPĒLES (ATCELTA!)
Informējam, ka valstī izsludinātās ārkārtas situācijas dēļ no 21. oktobra līdz 15. novembrim Liepājas teātra izrādes tiek atceltas!

  • Biļešu īpašnieki, kas biļetes iegādājušies elektroniski, naudu par biļetēm uz atceltajām izrādēm savā kontā saņems automātiski.
  • Pircēji, kas biļetes iegādājušies kasē, lai saņemtu naudu par biļetēm, no 1. novembra aicināti aizpildīt anketu mūsu mājas lapā www.liepajasteatris.lv. Nauda tiks ieskaitīta norādītajā kontā.
  • Ja kādam nav iespējams aizpildīt pieteikuma formu elektroniski, naudu par biļetēm varēs saņemt, kad darbu atsāks teātra un citas "Biļešu paradīzes" kases.
Liepājas teātra kase no 21. oktobra līdz 15. novembrim ir SLĒGTA! Kasieri iespējams sazvanīt darba laikā (otrdiena - svētdiena no 12:00 līdz 18:00) pa tālruni 26117999.

Informācija par izrāžu norisi pēc 15. novembra sekos, taču visas skatītāju veiktās rezervācijas uz šīm izrādēm ir saglabātas un iegādātās biļetes būs derīgas!

___________________________________

Aleksejs Arbuzovs
PSIHOLOĢISKA DRĀMA 2 CĒLIENOS
Režisors – Dmitrijs Petrenko

Kajs, Junkers un Ņikita ir labākie draugi jau no bērnības. Abi teju vai katru dienu nāk ciemos pie Kaja, jo viņa dzīvoklis ir ne tikai satikšanas vieta, bet iespēja nesatikt savas ģimenes. Kādu dienu puišu dzīvoklī parādās Neļa, kas izmaina visu trīs puišu dzīves.

"Cietsirdīgas spēles" ir izrāde par bērnu attiecībām ar vecākiem. Precīzāk – par vecāku attiecībām ar saviem bērniem. Kā tikt galā ar saviem aizvainojumiem pret vecākiem? Vai to var izdarīt, ja vecāki nesaskata savas kļūdas un nevēlas tās labot.? Vai jaunieši paši var izmainīt to attiecību "programmu", ko viņiem ir ierakstījuši vecāki kopš bērnības? Vai viņi spēs piedod un, galvenais, vai viņi varēs būt labāki, nekā tie, kas viņus audzināja?

Lomās:
Neļa – Kintija Stūre
Ņikita – Kārlis Artejevs
Kajs – Kārlis Ērglis
Junkers – Artūrs Irbe
Ēriks – Valts Skuja
Ērika – Agnija Dreimane vai Madara Kalna
Anna, Dana, Doloresa – Madara Viļčuka
Šteins – Leons Leščinskis
Einārs, Kaja patēvs – Herberts Laukšteins
Neļas māte – Inese Kučinska
Milda – Milda Ziemane

Pirmizrāde – 2021. gada 19. augustā Liepājas teātra mazajā zālē koncertzālē "Lielais dzintars" (Eksperimentālā skatuve)

Režija un telpa – Dmitrijs Petrenko
Gaisma – Dainars Albužis
No krievu valodas tulkojusi Rasa Bugavičute-Pēce

Norises vieta: Liepājas teātra mazā zāle, koncertzālē “Lielais dzintars”
Norises ilgums: 2 cēlieni /2 stundas 55 min.
Ieeja no: 18:00
Paredzēts priekš: 7+
Pasākuma valoda: Latviešu
Organizē: LIEPĀJAS TEĀTRIS

*****
Stundu pirms katras eksperimentālajā zālē plānotās "Liepājas teātra" izrādes koncertzāles "Lielais dzintars" 7. stāvā darbosies bārs "Čello"! Lai nesteidzīgi baudītu atspirdzinājumus un brīnišķīgo panorāmas skatu pāri pilsētai, aicinām jau savlaicīgi veikt galdiņa rezervāciju "Tiamo" grupas aplikācijā vai sazināties ar "Čello" pārstāvjiem pa tālruni 634 51072 (darba dienās 11:00-16:00).

Šo pasākumu apmeklēt klātienē var personas, kurām ir digitālais Covid-19 sertifikāts, kas ir apliecinājums tam, ka persona ir vakcinējusies pret Covid-19 vai arī vīrusu pārslimojusi. Ierodoties uz pasākumu, personai (attiecas arī uz bērniem un jauniešiem) būs jāuzrāda:
*ieejas biļete;
*personu apliecinošs dokuments (TIKAI pase vai elektroniskā identifikācijas karte (eID). Vēršam uzmanību, ka transportlīdzekļa vadītāja apliecību NAV personu apliecinošs dokuments);
*digitālais Covid-19 sertifikāts (ikvienam ir iespēja elektroniski www.Covid19sertifikats.lv iegūt digitālu sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu).

Izrādes laikā personas atbilstošā veidā (aizsedzot muti un degunu) lieto mutes un deguna aizsegus.