06/02/2022
SVĒTDIENA 11:00
EKSKURSIJA KONCERTZĀLĒ LIELAIS DZINTARS (LV) - 06.02.
Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” ar patiesu prieku izziņo koncertzāles 2022. gada ekskursiju sezonu! Katru svētdienu plkst. 11.00 aicinām doties aizraujošā pastaigā un atklāt Liepājas koncertnama dārgumus!

Tiekoties ar apmeklētājiem, būsim pagodināti iepazīstināt ar koncertzālē radītajiem jaunumiem — atklāsim, kas ir digitālā koncertzāle un akustiskā ierakstu studija, uzzināsim, kur slēpjas robotkameras un kā norit aizkulišu dzīve!

Gida pavadībā ekskursijas apmeklētāji iepazīs vienu no Latvijas neparastākajām un oriģinālākajām būvēm, kuras celtniecībā izmantotas 900 tonnas metāla un 11 tūkstoši kubikmetru betona, bet dzintaroto fasādi veido 4500 kvadrātmetri unikālu stikla plākšņu!

Pastaigas gaitā atklāsim ne tikai septiņus stāvus augstās ēkas noslēpumus, bet, pateicoties fonda “Uniting History” izveidotajam video materiālam, uzzināsim arī kā veidojusies Liepājas mūzikas dzīve, kuras profesionālās darbības pirmsākumi meklējami jau 18. gadsimtā!

Ekskursijas šobrīd notiek tikai “drošajā” kultūras pasākumu apmeklēšanas līmenī, līdz ar to tās pieejamas pieaugušajiem ar covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem, ņemot līdzi arī nepilngadīgus bērnus.

Apmeklējot pasākumu, pieaugušajiem pie ieejas lūgsim uzrādīt covid-19 sertifikātu, kas apstiprina personas vakcināciju pret covid-19 vai minētās infekcijas pārslimošanu.

Bērniem līdz 12 gadu vecumam nav nepieciešams uzrādīt pārslimošanas sertifikātu vai covid-19 testu, bet bērniem, kuri vecāki par 12 gadiem, jāuzrāda covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts, vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros.

Tāpat lūgsim uzrādīt arī personu apliecinošu dokumentu un pasākuma ieejas biļeti. Koncertzāles telpās un ekskursijas laikā jālieto sejas aizsargmaska, izņemot bērniem līdz 7 gadu vecumam, un jāievēro 2 metru distance no citiem apmeklētājiem, izņemot vienas mājsaimniecības locekļus.

Ekskursiju dalībnieku skaits ir ierobežots; maksimālais apmeklētāju skaits — 10 personas. Biļetes uz ekskursiju var iegādāties interneta vietnē www.bilesuparadize.lv, “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā un koncertzāles "Lielais dzintars" informācijas centrā.
Ekskursija notiek latviešu valodā, bet gids var pielāgot saziņas valodu apmeklētāju ērtībām.

Ekskursijas cenas:
Pieaugušajiem*** - 2,50 eiro
Skolēniem, studentiem, pensionāriem, personām ar I un II grupas invaliditāti un pavadoņiem*** - 1,50 eiro , uzrādot derīgu apliecinošo dokumentu
Bērniem*** līdz 7 gadu vecumam ieeja bezmaksas, apmeklējot ekskursiju kopā ar vecākiem.

(***) Sadarbspējīgs covid-19 sertifikāts, apliecinot covid-19 pārslimošanu vai veiktu vakcinēšanos, jāuzrāda visu vecumu apmeklētājiem, t.sk. bērniem.
Aktuālā informācija par pasākumu apmeklēšanas kārtību: www.km.gov.lv, www.vm.gov.lv.

Lūdzam ņemt vērā, ka apmeklētājus var neielaist visās ekskursijas maršrutā paredzētajās telpās, ja to konkrētajā brīdī neļauj tehniskie, mākslinieciskie vai citi apstākļi.

Organizē: Lielais dzintars

Uzziņām:
+371 634 24555
info@lielaisdzintars.lv
www.lielaisdzintars.lv