12/12/2020
SESTDIENA 11:00
EKSKURSIJA KONCERTZĀLĒ LIELAIS DZINTARS (LV) -12.12.

Iepazīsti koncertzāles “Lielais dzintars” aizkulises aizraujošā ekskursijā!  


Starptautiski atzītā arhitektūras pērle – Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” – aicina Tevi neparastā ceļojumā! Gida pavadībā ielūkosieties kosmosa kuģim un vīnogu dārzam līdzīgajā Lielajā zālē, Kamerzālē un citās koncertu un mākslas telpās, no kurām paveras brīnišķīgs panorāmas skats uz pilsētu!

Stundu garajā ekskursijā uzzināsiet aizraujošus faktus par koncertzāles tapšanu un varbūt pat ieskatīsieties mākslas notikumu sagatavošanas aizkulisēs!

Biļetes uz ekskursiju var iegādāties interneta vietnē www.bilesuparadize.lv, Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā un koncertzāles "Lielais dzintars" informācijas centrā. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama, ar iegādātajām biļetēm tikšanās īsi pirms ekskursijas sākuma koncertzāles 1.stāvā, pie informācijas centra. Koncertzāle aicina interesentus ekskursiju biļetes iegādāties laikus, lai efektīvāk iespējams organizēt apmeklētāju plūsmu. 

Brīdinām, ka visu ekskursijas laiku pa koncertzāli staigājam ar kājām, aktīvi izmantojot arī kāpnes. Liftus pandēmijas laikā grupām nav atļauts izmantot. 

Ekskursija notiek latviešu valodā, bet gids var pielāgot saziņas valodu apmeklētāju ērtībām. 

Ekskursijas cenas:
Pieaugušajiem - 2,50 eiro
Skolēniem, studentiem, pensionāriem, personām ar I un II grupas invaliditāti un pavadoņiem - 1,50 eiro , uzrādot derīgu apliecinošo dokumentu
Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bezmaksas, apmeklējot ekskursiju kopā ar vecākiem. 

Lūdzam ņemt vērā, ka apmeklētājus var neielaist visās ekskursijas maršrutā paredzētās telpās, ja to konkrētajā brīdī neļauj tehniskie, mākslinieciskie vai citi apstākļi. 

Organizē: Lielais dzintars