16/10/2021
SESTDIENA 11:00
EKSKURSIJA KONCERTZĀLĒ LIELAIS DZINTARS (LV) - 16.10.
Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” ar patiesu prieku izziņo koncertzāles atkalatvēršanu un 2021. gada ekskursiju sezonu! Katru sestdienu un svētdienu plkst.11.00 aicinām doties aizraujošā pastaigā un atklāt Liepājas koncertnama dārgumus!

Tiekoties ar apmeklētājiem pēc teju pusgada pārtraukuma, būsim pagodināti iepazīstināt ar klusajā periodā radītajiem jaunumiem — atklāsim, kas ir digitālā koncertzāle un akustiskā ierakstu studija, uzzināsim, kur slēpjas robotkameras un kā norit aizkulišu dzīve!

Gida pavadībā ekskursijas apmeklētāji iepazīs vienu no Latvijas neparastākajām un oriģinālākajām būvēm, kuras celtniecībā izmantotas 900 tonnas metāla un 11 tūkstoši kubikmetru betona, bet dzintaroto fasādi veido 4500 kvadrātmetri unikālu stikla plākšņu!

Pastaigas gaitā atklāsim ne tikai septiņus stāvus augstās ēkas noslēpumus, bet, pateicoties fonda “Uniting History” izveidotajam video materiālam, uzzināsim arī kā veidojusies Liepājas mūzikas dzīve, kuras profesionālās darbības pirmsākumi meklējumi jau 18. gadsimtā!

Lūdzam ņemt vērā, ka ekskursijās nevar tikt nodrošināta distance starp apmeklētājiem, tādēļ tās var notikt tikai “Drošajā” kultūras pasākumu apmeklēšanas līmenī. Ekskursijas šobrīd pieejamas tikai vakcinētām vai covid-19 infekciju pārslimojušām personām! Ceram, ka jau drīzumā mums būs iespēja satikt ikvienu no Jums!

Katram apmeklētājam (t.sk. visu vecumu bērniem), ierodoties uz ekskursiju, jāuzrāda sertifikāts, kas apstiprina personas vakcināciju vai covid-19 infekcijas pārslimošanu. Apmeklētājam jāuzrāda arī personu apliecinošs dokuments. Ekskursijas laikā jālieto sejas aizsargmaska.

Biļetes uz ekskursiju var iegādāties interneta vietnē www.bilesuparadize.lv, “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā un koncertzāles "Lielais dzintars" informācijas centrā.
Ekskursija notiek latviešu valodā, bet gids var pielāgot saziņas valodu apmeklētāju ērtībām.

Ekskursijas cenas:
Pieaugušajiem*** - 2,50 eiro
Skolēniem, studentiem, pensionāriem, personām ar I un II grupas invaliditāti un pavadoņiem*** - 1,50 eiro , uzrādot derīgu apliecinošo dokumentu
Bērniem*** līdz 7 gadu vecumam ieeja bezmaksas, apmeklējot ekskursiju kopā ar vecākiem.

(***) Sadarbspējīgs covid-19 sertifikāts, apliecinot covid-19 pārslimošanu vai veiktu vakcinēšanos, jāuzrāda visu vecumu apmeklētājiem, t.sk. bērniem.

Aktuālā informācija par pasākumu apmeklēšanas kārtību: www.km.gov.lv, www.vm.gov.lv.

Lūdzam ņemt vērā, ka apmeklētājus var neielaist visās ekskursijas maršrutā paredzētajās telpās, ja to konkrētajā brīdī neļauj tehniskie, mākslinieciskie vai citi apstākļi.

Organizē: Lielais dzintars

Uzziņām:
+371 634 24555
info@lielaisdzintars.lv
www.lielaisdzintars.lv