27/03/2022
SVĒTDIENA 11:00
EKSKURSIJA KONCERTZĀLĒ LIELAIS DZINTARS (LV) - 27.03.
Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” ar patiesu prieku izziņo koncertzāles 2022. gada ekskursiju sezonu! Katru svētdienu plkst. 11.00 aicinām doties aizraujošā pastaigā un atklāt Liepājas koncertnama dārgumus!

Tiekoties ar apmeklētājiem, būsim pagodināti iepazīstināt ar koncertzālē radītajiem jaunumiem — atklāsim, kas ir digitālā koncertzāle un akustiskā ierakstu studija, uzzināsim, kur slēpjas robotkameras un kā norit aizkulišu dzīve!

Gida pavadībā ekskursijas apmeklētāji iepazīs vienu no Latvijas neparastākajām un oriģinālākajām būvēm, kuras celtniecībā izmantotas 900 tonnas metāla un 11 tūkstoši kubikmetru betona, bet dzintaroto fasādi veido 4500 kvadrātmetri unikālu stikla plākšņu!

Pastaigas gaitā atklāsim ne tikai septiņus stāvus augstās ēkas noslēpumus, bet, pateicoties fonda “Uniting History” izveidotajam video materiālam, uzzināsim arī kā veidojusies Liepājas mūzikas dzīve, kuras profesionālās darbības pirmsākumi meklējami jau 18. gadsimtā!

INFORMĀCIJA APMEKLĒTĀJIEM:

Ekskursijas šobrīd notiek tikai “drošajā” kultūras pasākumu apmeklēšanas līmenī, līdz ar to tās pieejamas pieaugušajiem ar covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem, ņemot līdzi arī nepilngadīgus bērnus.

Koncertzāles telpās un ekskursijas laikā jālieto medicīniskās sejas aizsargmaskas vai FFP-2 respiratori bez vārsta. Šo prasību var neievērot bērni līdz 7 gadu vecumam un bērni vecumā no 7 līdz 12 gadu vecumam, ja izmanto nemedicīnisku (auduma) aizsegu. Koncertzāles apmeklējuma laikā jāievēro 2 metru distance no citiem apmeklētājiem, izņemot vienas mājsaimniecības locekļus.

ATGĀDINĀM, ka koncertzālē nedrīkst atrasties personas, kurām noteikta mājas karantīna vai izolācija vai kurām ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes.

Biļetes uz ekskursiju var iegādāties interneta vietnē www.bilesuparadize.lv, “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā un koncertzāles "Lielais dzintars" informācijas centrā.

Ekskursijas cenas:
  • Pieaugušajiem – 2,50 eiro
  • Skolēniem, studentiem, pensionāriem, personām ar I un II grupas invaliditāti un pavadoņiem – 1,50 eiro, uzrādot derīgu apliecinošo dokumentu
  • Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bezmaksas, apmeklējot ekskursiju kopā ar vecākiem.
Lūdzam ņemt vērā, ka apmeklētājus var neielaist visās ekskursijas maršrutā paredzētajās telpās, ja to konkrētajā brīdī neļauj tehniskie, mākslinieciskie vai citi apstākļi.

Organizē: Lielais dzintars

Uzziņām:
+371 634 24555