10/05/2018 -
04/07/2018
ES BŪŠU...! / Liepājas mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas konceptizstāde

Izstāde tiek rīkota, lai iepazīstinātu ar LMMDV plašajām iespējām kvalitatīvi apgūt mākslas un mūzikas izglītību, kā arī apliecinātu skolas mūsdienīgumu, radošumu un profesionalitāti.


"Izstādes koncepta pamatā tiek uzdots jautājums "Kas Tu būsi?" Izstādes saturiskais un vizuālais veidols ved skatītāju cauri iespēju tunelim, līdz tiek sniegta atbilde "Es būšu...!" Katram apmeklētājam tā ir sava, viens vēlas būt mākslinieks, cits gribētu kļūt par atpazīstamu mūziķi, un vēl kādam interesē dizains visās tā izpausmēs! Atliek tikai apzināties, kas Tu vēlies būt un sekot savam sapnim. Un mūsu skolā ir cilvēki, kas palīdz sapņiem piepildīties - tie ir mūsu izglītības programmu vadītāji, pasniedzēji, tehniskie darbinieki. Kļūsti par vienu no mums un piepildi savu sapni!" izstādes koncepciju skaidro LMMDV radošais direktors mākslā un dizainā, kā arī izstādes koncepcijas autors Ivars Pilips - Matisons.


Jau ziņots, ka marta mēnesī Liepājas muzejā varēja iepazīties ar konceptizstādi “ES BŪŠU...!” un tā guva ļoti plašu atsaucību un apmeklētību! Izstādi īpaši aicinām apmeklēt Kurzemes reģiona Bērnu mūzikas un mākslas skolu audzēkņus, kā arī vispārizglītojošo skolu 8.-9. un 12. klašu skolniekus!


Bezmaksas


Izstāde skatāma koncertzāles darba laikā:

P.-S. 10-20, Sv. 10-15


Norises vieta: Mākslas telpa Civita Nova

Organizē: Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola