01/12/2020
OTRDIENA 19:30
Jam Session ar Sebastian Studnitzky (NENOTIEK. INFORMĀCIJA SEKOS)

Džeza mūzikas koncerts un improvizācijas ar trompetistu Sebastianu Studnitzky.   


Sebastians Studnitzky vienmēr ir bijis ceļotājs starp džeza, klasiskās un elektroniskās mūzikas sfērām. Viņš ir starptautiski atzīts izpildītājs no Vācijas, ar izcilām trompetes un taustiņinstrumentu spēles prasmēm. Tikai daži viņa paaudzes instrumentālisti ir parādījušies uz tik daudziem klubiem un festivāliem visā pasaulē. No četru gadu vecuma viņš iemācījās spēlēt klavieres un no astoņu gadu vecuma trompeti. Viņš studēja trompetes un klavieru instrumentus džeza un pop jomā Štutgartes Mūzikas universitātē un pēc tam pārcēlās uz Amerikas Savienotajām Valstīm, kur Berklee mūzikas koledžā pabeidza grādu filmu mūzikā / komerciālajā aranžēšanā. Viņš ir uzstājies kopā ar tādiem mūziķiem kā Nils Landgren’s Funk Unit, Jazzanova, Mezzoforte un Wolfgang Haffner. Sebastians Studnitzky parādās Nightmares on Wax, Moritz von Oswald, Mezzoforte, Dominic Miller, Bodek Janke dziesmās. 2012. gadā viņš nodibināja Contemplate, savu ierakstu kompāniju un tīklu, bet 2014. gadā viņš uzsāka XJAZZ festivālu Berlīnē un uzņēmās vadību kā tās muzikālais direktors.  

Jam Session mūzikas vakara koncepts veidots kā džeza mūzikas, improvizācijas pasākums brīvā, nepiespiestā atmosfērā. Pirmajā daļā uzaicinātais viesmākslinieks ar PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas mūzikas (LMMDV) Populārās un džeza mūzikas nodaļas pedagogiem uzstājās ar koncerta programmu, izpildot oriģinālkompozīcijas vai populāro džeza mūziku oriģinālā aranžējumā. Otrajā daļā ir brīvās improvizācijas, kurā pievienojas LMMDV Populārās un džeza mūzikas nodaļas audzēkņi. Muzikālo vakaru apmeklētājiem Jam Session laikā ir iespēja labāk iepazīt džeza mūziku, izglītoties šajā jomā un iepazīt Latvijā un Eiropā pazīstamus māksliniekus.  

Ievērojot visus drošības pasākumus vīrusa COVID 19 izplatības laikā, koncertu klātienē varēs klausīties 70 viesi. Ieeja pasākumā ar bezmaksas ielūgumiem, kurus varēs saņemt koncertzāles "Lielais dzintars" informācijas centrā nedēļu pirms pasākuma norises.  

Muzikālo pasākumu "Jam Session" organizē Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola, to atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde un koncertzāle "Lielais dzintars". 


Norises vieta: 2. stāva galerija