18/11/2021
CETURTDIENA 17:00
KONCERTA PĀRRAIDE. VALSTS SVĒTKU KONCERTS LATVIJAI 103
Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” piedāvā vērienīgu un svinīgu mūsu valsts 103. jubilejas koncertu kopā ar Latvijas spožākajiem akadēmiskās mūzikas izpildītājmāksliniekiem un solistiem diriģenta Māra Sirmā virsvadībā!

Šogad jau par tradīciju kļuvušā Valsts svētku koncerta programmas mākslinieciskā vadība nodota latviešu koru kultūras virzītāja, diriģenta un vizionāra Māra Sirmā rokās, kurš ar sev raksturīgo monumentālo vērienu radījis daudzpusīgu koncerta programmu divās daļās. 

Koncerta gaitā uz Liepājas koncertzāles skatuves vienosies ērģelniece Iveta Apkalna, multiinstrumentālists Rihards Fedotovs, obojists Pēteris Endzelis, komponists un pianists Raimonds Tiguls, bet pilnskanību piešķirs viena no staltākajām Latvijas kultūras bākām, Baltijas lielākais profesionālais koris “Latvija” vienotā skanējumā ar koncertzāles mājiniekiem — Liepājas Simfonisko orķestri un Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņiem. 

KONCERTA PĀRRAIDE:


Diriģents: Māris Sirmais
Video projekcijas: Juris Matuzelis
Koncerta vadītājs: Muzikologs Edgars Raginskis

Koncerta programmiņa: https://ieej.lv/latvijai-103

Pateicoties Liepājas koncertzāles digitālajām iespējām, koncerts būs pieejams skatītājiem jebkurā vietā Latvijā un plašajā pasaulē.

Bezmaksas translācija ceturtdien, 18. novembrī plkst. 17.00 (pēc Latvijas laika) būs skatāma Latvijas Reģionālās televīzijas kanālā ReTV, koncertzāles mājas lapā www.lielaisdzintars.lv, kā arī “Lielā dzintara” Youtube un Facebook kanālos.


Koncerta producents: SIA “Lielais Dzintars”.
Atbalsta: Valsts kultūrkapitāla fonds un Liepājas pašvaldība

Patīkamu skatīšanos!