13/12/2020
SVĒTDIENA 15:00
Laima Jansone. Trīs upes / KONCERTSĒRIJA PERSONĪGI
Koncertsērija PERSONĪGI 

Trīs upes - sajūtu plūsma, savienota kopīgā melodijā.
Trīs zemes - Lietuva, Latvija, Igaunija.
Trīs mūziķi - Sauļus Petreikis, Laima Jansone un Andrē Mākers

Projekts “Trīs upes” izveidojās 2018. gadā, sanākot kopā trīs Baltijas mūziķiem. Visus trīs vieno vēlme dot laikmetīgu balsi senajām mūzikas melodijām, kas sakņojas mūsu zemēs. Sauļus Petreikis (Saulius Petreikis) ir Lietuvā pazīstams multiinstrumentālists, kura elpā ieskanēsies kā senais ganu rags un dūdas, tā mirdzoša trompete improvizatoriskos augstumos. Laima Jansone ir sava ceļa gājēja latviešu tradicionālās kokles spēlē, savienojot senos spēles veidus ar visdažādākajām inovācijām. Savukārt Andrē Mākers (Andre Maaker) ir Igaunijas jaunās paaudzes spožākais džeza ģitārists, kurš attīstot savu stilu, pievērsies tradicionālās mūzikas izziņai, veidojot plašu akustisko ģitāru skaņu spektru.

Raksturīgi koncertsērijai “Personīgi” – pēc koncerta būs iespēja tikties ar mūziķiem, lai pie kafijas tases vai atspirdzinoša dzēriena glāzes baudītu sarunas neformālā gaisotnē.

Pēckoncerta sarunas atbalsta “Andrito kafijas grauzdētava” un dzērienu eksperti “Prike Latvija”.

Koncerta ilgums: tiks precizēts aptuveni 80 min, 1 daļā

Video:
Baltic trio TRĪS UPES "Neatgriešanās"


Baltic trio TRĪS UPES "Ruja": 


VIDEO: Par koncertsēriju "Personīgi" stāsta koncertzāles mākslinieciskā vadītāja Baiba Bartkeviča:


Biļetes: sākot no 10,00 eiro. Pasākumam tuvojoties biļešu cena var tikt mainīta.

Pasākums paredzēts pieaugušo auditorijai. Uz pasākumiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, bērni līdz 5 gadu vecumam var netikt ielaisti.

Atlaides:

  • Skolēniem, studentiem, pasniedzējiem, pensionāriem – 25%
  • Personām ar I un II grupas invaliditāti, kā arī viņu pavadoņiem – 50%
  • Ģimenes biļetes 1 vai 2 pieaugušie + 2 bērni (vai vairāk) – 25%
NB. Apmeklējot koncertu, apmeklētājam ir jāuzrāda atlaidi apliecinošs dokuments.

Grupu biļetes:

  • 10-30 personas – 20%
  • 30 un vairāk personas -25%Norises vieta: Kamerzāle

Organizē: Lielais dzintars

Atbalsta: Liepājas pašvaldība un Valsts kultūrkapitāla fondsKamerzāles koncertsērijas “Personīgi” rudens - ziemas koncerti:
  • 02.10. Artemis Quartet. Bēthovens un Vasks
  • 25.10. Skaistākās krievu romances. Mihails Čuļpajevs
  • 22.11. Trio Palladio. Kamermūzikas šedevri
  • 13.12. Trīs upes. Mūsdienu etnomūzika
** Vienā pirkumā iegādājoties biļetes uz visiem 4 sērijas koncertiem, saņem 35% atlaidi! Akcija spēkā līdz 01.10.2020. Biļešu skaits ir ierobežots. Atlaide pieejama "Biļešu paradīzes" klātienes kasēs visā Latvijā.


Aicinām koncerta apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt to, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja Jums ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus. Koncertzāles Lielā zāle apmeklētājiem būs atvērta 30 minūtes pirms koncerta sākuma.

Apmeklējot šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka
- ievērosiet visus Covid-19 izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī koncerta norises vietā;
- respektēsiet koncerta organizatoru norādījumus norises vietā - par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u. c.