23/07/2021
Piektdiena 19:00
Latvian Blues Band 20 gadu jubilejas koncerts
Koncerts pārcelts no 2020. gada 6. jūnija un 2021. gada 19. jūnija. Iepriekš iegādātās biļetes ir derīgas.

_________________
Dārgie klausītāji!

Gaidot epidemioloģiskās situācijas uzlabošanos, no 2021. gada 15. jūnija publiskos pasākumus var apmeklēt tikai cilvēki, kuri ir vakcinēti vai izslimojuši COVID-19 infekciju. Informējam, ka visiem apmeklētājiem (t.sk. bērniem) pie ieejas būs jāuzrāda sadarbspējīgs COVID-19 sertifikāts, kā arī personu apliecinošs dokuments.

Jau šobrīd Kultūras ministrija strādā pie noteikumiem, kā drošā veidā apmeklēt kultūras pasākumus arī uzrādot negatīvus testa rezultātus. Par šādu iespēju informēsim Jūs cik drīz vien tas būs iespējams.

Ceram jau drīzumā satikt visus klausītājus Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars”!

Pasākumu apmeklēšanas nosacījumi pieejami šeit: https://lielaisdzintars.lv/api/download-file/345

Vienlaikus aicinām sekot līdz jaunākajai informācijai par izmaiņām pasākumu apmeklēšanas nosacījumos Kultūras ministrijas mājas lapā www.km.gov.lv
___________________________

Ar “Latvian Blues Band” 20 gadu jubilejas koncertu koši turpināsim vasaras koncertu sezonu “Lielajā dzintarā”!

Pirms 20 gadiem ar vērienīgu koncerttūri Kanādā sevi spilgti pieteica tobrīd jaunizveidotā blūza grupa “Latvian Blues Band”! Šobrīd šī nu jau leģendārā vienība tiek vērtēta kā viens no labākajiem blūza ansambļiem Eiropā.

20 gadu laikā apvienība izdevusi sešus mūzikas albumus, kā arī uzstājusies Latvijā un ārpus tās. Grupa ar panākumiem devusies ārvalstu koncerttūrēs un īstenojusi dažādus sadarbības projektus ar pasaules līmeņa zvaigznēm – Džonu Praimeru (John Primer), Karlosu Džonsonu (Carlos Johnson), Braienu Lī (Bryan Lee) un daudziem citiem. Aizvadīti neskaitāmi koncerti ASV, Kanādā, Krievijā, Vācijā, Šveicē, Austrijā, Nīderlandē, Itālijā, Spānijā, Grieķijā, Dānijā, Norvēģijā u.c. Grupa piedalījusies lielākajos Eiropas blūza festivālos – Euro Jazz Atēnās, Sierre Blues Šveicē, Narcao Blues Sardīnijā un citos.

„Latvian Blues Band” šobrīd turpina darbu pie jaunā studijas albuma, tādēļ jubilejas koncertā Liepājā dzirdēsim gan klausītājiem jau zināmas un iemīļotas dziesmas, gan pavisam jaunas kompozīcijas no topošā albuma. Jubilejas koncerts būs īpašs arī ar to, ka grupai uz skatuves pievienosies saksofonists Artūrs Sebris, ģitārists Jānis Kalniņš, kā arī kāds no Latvijas labākajiem trombonistiem, kura vārdu izziņosim vasaras turpinājumā.

Video:

 

Koncerta ilgums: 90 min, vienā daļā

Norises vieta: Lielā zāle
Organizē: Lielais dzintars

Koncerta norisi atbalsta Liepājas pašvaldība un Valsts kultūrkapitāla fonds.

Biļetes: sākot no 10,00 eiro. Pasākumam tuvojoties biļešu cena var tikt mainīta.

Atlaides:
• Skolēniem, studentiem, pasniedzējiem, pensionāriem – 25%
• Personām ar I un II grupas invaliditāti, kā arī viņu pavadoņiem – 50%
• Ģimenes* biļetes 1 vai 2 pieaugušie un 2 bērni (vai vairāk) – 25%
NB. Apmeklējot koncertu, apmeklētājam ir jāuzrāda atlaidi apliecinošs dokuments.

Grupu* biļetes:
• 10-30 personas – 20%
• 30 un vairāk personas -25%
*Ģimenes un Grupu biļetes nopērkamas “Biļešu paradīzes” klātienes kasēs visā Latvijā un koncertzāles “Lielais dzintars” informācijas centrā. Interneta sistēmā www.bilesuparadize.lv tās nav pieejamas.