27/09/2019 -
29/09/2019
Liepājas Mākslas forums 2019
No 27. līdz 29. septembrim Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” aicina uz ikgadējo mūsdienu mākslas festivālu “Liepājas Mākslas forums”. Šogad festivāls svinēs savu piekto jubileju, tāpēc programma solās būt krāšņāka kā jebkad!
Ar desmit dažādu žanru un dažādu māksliniecisko valodu notikumiem Liepājas Mākslas forums savus klausītājus šogad ielūdz uz sarunu. Sarunu caur deju, mūziku, vizuālo mākslu, teātri, operu un kino. Piedaloties māksliniekiem no Nīderlandes, Somijas, Beļģijas, Lielbritānijas, Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, festivāls atspoguļos mūsdienu mākslas aktualitātes Eiropā un pasaulē.

Festivāla kopbiļete sniedz iespēju apmeklēt foruma pasākumus izdevīgāk. Līdz 27. septembrim astoņi LMF 2019 pasākumi par 60 eiro! Kopbiļetē neietilpst ģimenes kino apmeklējums. Jura Bartkeviča izrādi “Zibeņu domas. Irbīte” ar kopbiļeti iespējams apmeklēt 28. septembrī plkst. 12.00. Pasākumam tuvojoties, kopbiļetes cena var tikt mainīta. Kopbiļetēm atlaides netiek piemērotas. Pērkot kopbiļeti, vietas nav numurētas.LIEPĀJAS MĀKSLAS FORUMA 2019. GADA PROGRAMMA:

27.09. PIEKTDIENA
28.09. SESTDIENA


29.09. SVĒTDIENA
Jauno mediju mākslas izstāde “Starpliktuvē” skatāma visu festivāla laiku un līdz pat 20. oktobrim.

Liepājas Mākslas forumu ar Valsts kultūrkapitāla fonda un Liepājas pašvaldības finansiālu atbalstu organizē Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars”.