25/09/2021
SESTDIENA 12:00
LMF. "MOveMENT". Kustību klase ar Kristīni Brīniņu plkst.12
“MOveMENT” ir horeogrāfes Kristīnes Brīniņas vadīta kustību meistarklase, kurā bērni vecumā no 6 līdz 9 gadiem piedalās kopā ar vienu no saviem vecākiem vai citu aizbildni. Kustību klases pamatā ir dokumentālas dejas metodes principi, kurus nodarbības dalībnieki varēs iepazīt un paši izmēģināt, tādējādi vienlaikus izzinot, kā ir tapusi Mākslas foruma dienās piedzīvotā dokumentālā dejas izrāde “Izdzīvot bērnus”.

Kustību klasē kā bērni tā viņu vecāki apgūs dažādas dejas radīšanas spēles, kas rosinās iekšējās brīvības izjūtu un radīs brīdi abām paaudzēm satikties, lai iepazītu vienam otru caur kopīgu deju.

Aicinām uz klasi ierasties ērtos apģērbos un vēl ērtākos apavos, līdzi ņemot dzeramo ūdeni.

VIDEO saruna ar Kristīni Brīniņu:


Meistarklasi vada: Horeogrāfe Kristīne Brīniņa

Kristīne Brīniņa ir neatkarīga horeogrāfe, dejotāja un izpildītāja. Viņas darbi balstīti ikdienas dzīves situācijās, kas piesardzīgā un trauslā veidā, ar šķietami vienkāršām kustībām un darbībām tiek pārnestas mākslas formās. Izmantojot “dokumentālās dejas metodi”, kustība kļūst par galveno, lai dokumentētu pašu dzīvi viscilvēcīgākajā veidā. Kopš 2014. gada Kristīne dzīvo un strādā Cīravā, aktīvi veicinot mākslas pieejamību Kurzemes reģionā. Mājas lapa: https://www.movementreport.lv

Norises ilgums: 1 stunda 15 minūtes
Norises vieta: Zvejnieku aleja 11a, skvērs pie pieminekļa bojā gājušiem jūrniekiem un zvejniekiem. Sliktu laikapstākļu gadījumā meistarklase notiks koncertzāles “Lielais dzintars” spoguļzālē Civita Nova 6. stāvā
Organizē: Lielais dzintars sadarbībā ar “pigeon-bridge” un “Cita Abra”
Atbalsta: Liepājas pašvaldība un Valsts Kultūrkapitāla fonds

Dalība: bez maksas
Reģistrācija, aizpildot anketu vietnē: https://ieej.lv/movement-klase
Pirms reģistrācijas lūdzam iepazīties ar epidemioloģiskās drošības nosacījumiem!

Pasākumi notiks, ievērojot pasākuma norises dienā aktuālos un spēkā esošos noteikumus covid-19 izplatīšanās ierobežošanai.

Uz kustību klasi vecāks vai aizbildnis ierodas kopā ar vienu bērnu vecumā no 6 līdz 9 gadiem, veidojot pāri.

Skatītāju izvietojums pasākuma teritorijā paredzēts, ievērojot distanci starp mājsaimniecībām (viena mājsaimniecība — divi cilvēki). Pieteikuma forma par pāri jāaizpilda vienam pārstāvim.

Vecākus pie ieejas lūgsim uzrādīt covid-19 sertifikātu, kas apstiprina infekcijas pārslimošanu vai noslēgtu vakcinācijas kursu, kā arī personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti).
Bērniem līdz 12 gadu vecumam, nav nepieciešams uzrādīt covid-19 sertifikātu.

Bērniem no 12 gadu vecuma — nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu un sertifikātu, kas apliecina:
  • vakcināciju vai pēdējā pusgada laikā pārslimotu covid-19;
  • negatīva covid-19 testa veikšanu (negatīvs rezultāts 48 stundu laikā pirms pasākuma veiktam Covid-19 testam, nosakot SARS-CoV-2 vīrusa RNS, vai negatīvs rezultāts 6 stundu laikā pirms pasākuma veiktam SARS-CoV-2 antigēna testam)