15/06/2022 – 26/06/2022
LMMDV “Dizaina dienas 2022” modes skate un izstāde "Nāc ārā! Tiekamies!"
PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) laika posmā no 15. jūnija līdz 26. jūnijam turpinās ikgadējo skolas tradīciju – mācību gada noslēgumā bērnu mākslas skolas un vidusskolas audzēkņi prezentēs savus kvalifikācijas darbus. Šogad radošo aktivitāšu vadmotīvs ir Nāc ārā! Tiekamies!, jo plānotie pasākumi pēc ilgāka pārtraukuma var notikt klātienē, turklāt piedaloties radošo nozaru profesionāļiem un iedvesmotājiem.

Šogad pasākums notiks jau piekto reizi un tas ir ievērojams notikums Liepājas kultūras dzīvē, un kalpo kā stūrakmens dizaina tradīciju sekmēšanai un attīstībai ne tikai Liepājā, bet visā Kurzemes reģionā. Dizaina dienas ir neatņemama Liepājas kultūrtelpas sastāvdaļa, ko augstu novērtē ne vien PIKC LMMDV izglītojamie, absolventi, pedagogi, bet arī Liepājas iedzīvotāji, mediji un sadarbības partneri.

Centrālais notikums plānots 15. jūnijā pulksten 17.00 koncertzālē “Lielais dzintars”, svinīgi atklājot visu izglītības programmu absolventu kvalifikācijas darbu izstādi un klātienes modes skatē demonstrējot izglītības programmas Apģērbu dizains ietvaros radītos kolekcijas tērpus. No 15. jūnija līdz 26. jūnijam visi kvalifikācijas darbi būs apskatāmi koncertzāles “Lielais dzintars” mākslas telpā Civita Nova un publiskajā zonā, kā arī digitālā formātā skolas tīmekļa vietnē: www.lmmdv.edu.lv

Modes skatē piedalīsies Agneta Ance Adricka (LMMDV sieviešu kleitu kolekcija “Disaster”), Madara Līva Brigmane (LMMDV halātu kolekcija “Aporia”), Nikola Anna Ekšteine (LMMDV tērpu kolekcija “For.War.Ded”) un Alise Sedliņa-Brūdere (LMMDV tērpu kolekcija “Van Ted”).

Savukārt bijušās LMMDV audzēknes Laine Rozenšteina iepazīstinās ar tērpu kolekciju “mūra upuri”, Anna Jurjāne ar kolekciju “Tiem, kas sapņo” un Milana Felicija Semjonava ar kolekciju “Chort”, kas papildināta ar LMMDV Ādas izstrādājuma dizaina izglītības programmas audzēknes Paulas Annijas Ābolkalnas darinātiem apaviem kvalifikācijas darba ietvaros.

Atbalsta: Valsts Kultūrkapitāla fonds, koncertzāle “Lielais dzintars” un LIAA Liepājas biznesa inkubators.

Organizē: PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola

Ieeja: bez maksas

Darba laiks: P.-Pk. 11.00-17.00, S.-Sv. 10.00-15.00