17/12/2021
PIEKTDIENA 19:00
MĀSAS BALANAS UN LIEPĀJAS SIMFONISKAIS ORĶESTRIS (PĀRCELTS NO 2020. GADA)
Koncerts ir pārcelts uz 2021. gada 17. decembri. Iepriekš iegādātās biļetes ir derīgas.
-----

Cienījamie koncerta apmeklētāji!
Sakarā ar COVID 19 ierobežojumiem publiskajos pasākumos ir veikta sēdvietu plānojuma maiņa koncertam “Māsas Balanas un Liepājas Simfoniskais orķestris”, kas iepriekš tika pārcelts no 2020. gada 15. maija uz 18. decembri, bet šobrīd atkārtoti pārcelts uz 2021. gada 17. decembri.

Lūdzam Jūs veikt biļešu maiņu jaunajā sēdvietu plānojumā Biļešu Paradīzes kasēs. Ja biļetes iepriekš iegādājāties internetā, lūdzu, iepazīstieties ar informāciju savā e-pastā, kas norādīts Biļešu Paradīzes profilā.

Neskaidrību gadījumā, lūdzu, zvaniet uz tālruni 63489271 vai rakstiet e-pastu uz sales@lso.lv.

Atvainojiet par neērtībām, tomēr ceram uz Jūsu izpratni un atsaucību.

Ar cieņu,
Jūsu Liepājas Simfoniskais orķestris

--
Margarita un Kristīne Balanas ir žilbinājušas publiku un izpelnījušās jūsmīgas kritiķu atsauksmes visā pasaulē, uzstājoties gan kopā, gan atsevišķi. 18. decembra koncertā viņas jau atkārtoti mirdzēs uz Lielā Dzintara skatuves. Vakara programmā māsu Balanas, Liepājas Simfoniskā orķestra un tā galvenā diriģenta Gintara Rinkeviča sniegumā divu dižu romantisma pārstāvju skaņdarbi – vācu komponista Johannesa Brāmsa dubultkoncerts un krievu komponista Sergeja Rahmaņinova Simfoniskās dejas.

Kristīne BALANAS / vijole
Margarita BALANAS / čells
Gintars RINKEVIČS / diriģents
Liepājas Simfoniskais orķestris

Programmā:
Johanness BRĀMSS - Koncerts vijolei, čellam un orķestrim laminorā op. 102
Sergejs RAHMAŅINOVS - Simfoniskās dejas, op. 45

--
Cita informācija:

Atlaides:

Skolēniem, studentiem, invalīdiem, pensionāriem – 2,-EUR
3+ ģimenes kartes īpašniekiem - 30%
NB. Apmeklējot koncertu, jāuzrāda atlaidi apliecinošs dokuments.

TIEK IZMANTOTA PAPLAŠINĀTĀ SKATUVE, TĀDĒĻ REALITĀTĒ 5.RINDA IR 1.SKATĪTĀJU RINDA!!!
Uz pasākumiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, bērni līdz 7 gadu vecumam netiek ielaisti.

Apmeklētājiem ratiņkrēslos , iepriekš piesakoties, piedāvājam īpašas vietas parterā (Ieejas biļetes). Īpašās biļetes iespējams rezervēt un iegādāties tikai Biļešu Paradīzes kasēs un koncertzāles “Lielais dzintars” Informācijas centrā pa tālruni +371 63424555, vai e-pastu info@lielaisdzintars.lv. Citiem apmeklētājiem lūdzam iegādāties sēdvietas nevis ieejas biļetes!

Uz koncertu varat ierasties jau stundu pirms pasākuma sākuma.
Biļetes uzmūsu rīkotajiem koncertiem jāiegādājas katram pasākuma apmeklētājam. 

Lūdzam koncertzālē ierasties savlaicīgi - pēc 3. zvana ieeja zālē tiek pārtraukta.
Koncertzāles apmeklētājiem ir pienākums pirms ieiešanas zālē izslēgt mobilos telefonus, atskaņotājus, pulksteņu vai citu elektronisko ierīču skaņas signālus.

Apmeklētajiem ir aizliegts lietot un izmantot fotoaparātus, kino un video kameras, kā arī skaņu ieraksta aparatūru pasākuma laikā. Fotografēšana, filmēšana un audio ieraksta veikšana ir pieļaujama tikai profesionāliem mērķiem, iepriekš to saskaņojot ar Liepājas Simfonisko orķestri.

Pasākuma laikā var tikt veikta Liepājas Simfoniskā orķestra rīkota filmēšana un/vai fotografēšana. Iegādājoties biļeti uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts, ka viņa attēls var tikt izmantots filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos un reklāmas materiālos. Visas tiesības uz šādiem materiāliem un to izmantošanu pieder Liepājas Simfoniskajam orķestrim, kurš var tos izmantot pēc saviem ieskatiem jebkuros plašsaziņas līdzekļos reklāmas nolūkos vai citam mērķim, tai skaitā komerciālos nolūkos, (piemēram, DVD izdošanā), bez jebkādas atlīdzības vai kompensācijas par iepriekš minēto apmeklētājam.
www.liepajassimfoniskais.lv