24/07/2021
SESTDIENA 13:00
MUZIKĀLĀ EKSKURSIJA LIEPĀJAS KONCERTZĀLĒ “LIELAIS DZINTARS” (LV) - 24.07.
“Muzikālās ekskursijas” aicina apmeklētājus skanīgā brīvdienu ceļojumā pa koncertzāli “Lielais dzintars”!

Liepājas koncertzāle ir izslavēta ar savu izcilo akustiku un tās laikmetīgo arhitektūru. Lai, apmeklējot Liepāju nedēļas nogalē, koncertzāli varētu ne vien apskatīt, bet arī izbaudīt tās īpašo skanējumu, "Lielais dzintars" sadarbībā ar Liepājas Simfonisko orķestri jau otro gadu piedāvā īpašu piedzīvojumu!

“Muzikālās ekskursijas” dalībnieki zinoša gida vadībā ne vien iepazīs koncertzāles ēku, aplūkos brīnišķīgo panorāmas skatu uz pilsētu un uzzinās aizraujošus faktus par koncertzāles tapšanu, bet dzirdēs arī nelielu koncertu, ko īpaši viņiem būs sarūpējuši Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķi.

Pastaigas gaitā, pateicoties fonda “Uniting History” izveidotajam video materiālam, atklāsim arī kā veidojusies Liepājas mūzikas dzīve, kuras profesionālās darbības pirmssākumi meklējami jau 18. gadsimtā!

Lūdzam ņemt vērā, ka ekskursijās nevar tikt nodrošināta distance starp apmeklētājiem, tādēļ tās var notikt tikai “Drošajā” kultūras pasākumu apmeklēšanas līmenī. Ekskursijas šobrīd pieejamas tikai vakcinētām vai covid-19 infekciju pārslimojušām personām! Ceram, ka jau drīzumā mums būs iespēja satikt ikvienu no Jums!

Katram apmeklētājam (t.sk. visu vecumu bērniem), ierodoties uz ekskursiju, jāuzrāda sertifikāts, kas apstiprina personas vakcināciju vai covid-19 infekcijas pārslimošanu. Apmeklētājam jāuzrāda arī personu apliecinošs dokuments. Ekskursijas laikā sejas aizsargmaska nav jālieto.

Biļetes uz ekskursiju var iegādāties interneta vietnē www.bilesuparadize.lv, Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā un koncertzāles "Lielais dzintars" informācijas centrā.


Ekskursijas cenas:
Pieaugušajiem*** – 7.00 eiro
Skolēniem, studentiem, pensionāriem, personām ar I un II grupas invaliditāti un pavadoņiem*** – 5.00 eiro
Bērniem līdz 7 gadu vecumam*** – bezmaksas

(***) Sadarbspējīgs covid-19 sertifikāts, kas apstiprina vakcināciju vai covid-19 infekcijas pārslimošanu šobrīd jāuzrāda VISU VECUMU ekskursiju apmeklētājiem. Aktuālā informācija par pasākumu apmeklēšanas kārtību: www.vm.gov.lv, www.km.gov.lv


Organizē: “Lielais dzintars” sadarbībā ar Liepājas Simfonisko orķestri

Uzziņām:
+371 634 24555
info@lielaisdzintars.lv
www.lielaisdzintars.lv