11/04/2022
PIRMDIENA19:00
PRIME ORCHESTRA Simfo šovs 'PASAULES HITI' LIEPĀJĀ (PĀRCELTS NO 09.12.2021.!)
PRIME ORCHESTRA JUBILEJAS SIMFO ŠOVS Liepājā pārcelts no 2022. gada 9. decembra uz 2022. gada 11. aprīli!

Saistībā ar valdības noteiktajiem ierobežojumiem kultūras pasākumu jomā esam spiesti:

  • pasākumu PRIME ORCHESTRA JUBILEJAS SIMFO ŠOVS, kurš bija paredzēts 2021. gada 6. decembrī, pārcelt uz 2022. gada 9. aprīli
  • pasākumu PRIME ORCHESTRA JUBILEJAS SIMFO ŠOVS, kurš bija paredzēts 2021. gada 9. decembrī, pārcelt uz 2022. gada 11. aprīli

Diemžēl organizatoram bija jāpieņem lēmums par atkārtotu pasākuma pārcelšanu šajā gadā, ko ietekmējuši kultūras pasākumus regulējošie ierobežojumi. Organizatori atvainojas, aicina būt saprotošiem šajā kultūras nozarei grūtajā laikā un ļoti pateicas par pacietību.
Visas iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas pārceltajā datumā.

PRIME ORCHESTRA gaidīs tikšanos ar Jums 2022. gada 9. un 11. aprīlī Liepājā!

Neskaidrību vai citu jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar pasākuma organizatoru: youareevents@gmail.com

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

******************************

“PRIME Orchestra” ar svētku koncertu uzstāsies Liepājā!

“PRIME orchestra” nosvinēs savu piekto gadadienu ar grandiozu jubilejas turneju, 6.decembrī un 9. decembrī ar svētku koncertu uzstāsies Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars”. Svētku programmā no cikla “Pasaules hiti” būs iekļautas labākās un skatītāju iemīļotākās kompozīcijas, kuras orķestris nospēlējis 5 gadu laikā, atjauninātā versijā, kā arī jaunas pārsteidzošas versijas hitiem, kurus orķestris vēl nav izpildījis! “PRIME Orchestra” iepriecinās fanus ar vēl vērienīgāku un izteiksmīgāku šovu, modernām skaņu tehnoloģijām, unikāliem aranžējumiem, sev raksturīgu spēcīgu dzīvo skaņu, kā arī humoru, harizmātiskiem vokāliem, specefektiem un, protams, emociju viesuli!

“PRIME Orchestra” – unikāla parādība uz pasaules mūzikas skatuves! Šis ir moderns simfoniskais jauktais orķestris – inovāciju un tradīciju, dabiskā talanta un progresīvo tehnoloģiju simbioze!

“PRIME Orchestra” simfoniskais šovs vienmēr ir profesionāls, kvalitatīvs, spēcīgs, spilgts un aizraujošs. Katrā programmā ir iekļauti labākie pasaules roka, popa, elektroniskās un tagad arī repa mūzikas hiti oriģinālā simfoniskajā interpretācijā. Papildus tradicionālajiem orķestra mūziķiem „PRIME Orchestra” sastāvā ir rokgrupa, izcili vokālisti, koris un pat dīdžejs!

Pasākuma ilgums: aptuveni 2h

Biļetes: no 25,00 eiro