08/05/2022
SVĒTDIENA 15:00
RĒZIJA KALNIŅA UN KASPARS ZEMĪTIS. MIRKLIS MŪZIKAI UN DZEJAI (PĀRCELTS UZ 22.05.2022.)
Cienījamie apmeklētāji!

Informējam, ka svētdien, 8. maijā plkst. 15.00 plānotais koncerts "Rēzija Kalniņa un Kaspars Zemītis. Mirklis mūzikai un dzejai" tehnisku iemeslu dēļ tiek pārcelts uz 22. maija plkst. 15.00.

Klausītājiem, kas jau nopirkuši biļetes uz koncertu 8. maijā, ir iespēja ar šīm pašām biļetēm apmeklēt koncertu 22. maijā. 
  • Apmeklētāji, kas iegādājušies biļetes "Biļešu Paradīzes" klātienes kasēs un nevēlas vai nevar apmeklēt koncertu 8. maijā, ir tiesīgi tās līdz šī gada 22. maijam atgriezt atpakaļ jebkurā "Biļešu Paradīzes" kasē visā Latvijā, saņemot atpakaļ naudu. 
  • Ja biļetes iegādātas “Biļešu Paradīzes” interneta vietnē un klausītājs nevēlas vai nevar apmeklēt koncertu 8. maijā, aicinām rakstīt uz info@bilesuparadize.lv, lai pieprasītu atgriezt naudu par iegādāto koncerta biļeti. E-pastā jānorāda pirkuma rēķina numurs. Nauda tiks atgriezta uz bankas kontu.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram uz drīzu tikšanos!

Ar cieņu
SIA "Lielais Dzintars" administrācija

Uzziņām:
t.: +371 63424555   
________________________________

Koncertsērija “PERSONĪGI”

Šarmantā aktrise, teātra dīva Rēzija Kalniņa un virtuozais mūziķis, viens no pieprasītākajiem Latvijas ģitāristiem Kaspars Zemītis koncertsērijas “Personīgi” apmeklētājiem sagatavojuši mūzikas un dzejas programmu “Brīdis pēc vakariņām”.

Brīdis pēc vakariņām ir krēslas zona starp dienu un vakaru. Starpbrīdis starp dienas dunoņu, steigu, miera un klusuma valstību. Brīdis, kur mēs varam satikt sevi dzejā un mūzikā. Kur ieraudzīt savu dvēseli un sadzirdēt savu sirdi. Brīdis, kur klusumā mūs uzrunā pasaule. Dzeja un mūzika apvienosies programmā, kurā skatītājiem tiks atklāts mazliet vairāk, personīgāk.

“Katram, kurš lasa dzeju, ir bijuši brīži, kad šķiet – dzejnieks ir ielūkojies mūsu sirds stūrīšos un norakstījis tās slēptākās ilgas un jūtas,” stāsta koncerta dalībnieki Rēzija un Kaspars, kuri šajā programmā dalīsies ar tiem dzejoļiem un skaņdarbiem, kuri uzrunājuši viņu sirdis.

Programmā tiks lasīta Rudītes Losānes, Daces Zālīte-Micānes un Māras Zālītes dzeja, skanēs Kaspara radītie oriģinālskaņdarbi, kā arī latviešu un ārvalstu komponistu aranžēti skaņdarbi ģitārai.

Piedalās:
Rēzija Kalniņa
Kaspars Zemītis

Norises vieta: Kamerzāle
Koncerts vienā daļā, norises ilgums: aptuveni 1 stunda un 15 minūtes
Organizē: Lielais dzintars
Atbalsta: Liepājas pašvaldība un Valsts kultūrkapitāla fonds

Raksturīgi “Lielā dzintara” koncertsērijai “Personīgi” – pēc koncerta 2. stāva galerijā būs iespēja tikties ar mūziķiem, lai baudītu sarunas neformālā gaisotnē.

Koncertsērijas “Personīgi” 2022. gada pavasara sezonas notikumi:
16.01.2022. pl.15.00 Čurļoņa kvartets. Lietuvieši un Grīgs
03.04.2022. pl.15.00 Ieva Parša un Andrejs Osokins. Jaunā albuma atklāšanas koncerts
22.05.2022. pl.15.00 Rēzija Kalniņa un Kaspars Zemītis. Mirklis mūzikai un dzejai

Biļetes: sākot no 15.00 eiro. Pasākumam tuvojoties biļešu cena var tikt mainīta.

Atlaides:
  • Skolēniem, studentiem, pasniedzējiem, pensionāriem – 25%
  • Personām ar I un II grupas invaliditāti, kā arī viņu pavadoņiem – 50%
  • Ģimenes biļetes 1 vai 2 pieaugušie + 2 bērni (vai vairāk) – 25%
NB. Apmeklējot koncertu, apmeklētājam ir jāuzrāda atlaidi apliecinošs dokuments.

Grupu biļetes:
  • 10-29 personas – 20%
  • 30 un vairāk personas -25%

INFORMĀCIJA APMEKLĒTĀJIEM:
Aicinām apmeklētājus būt atbildīgiem un palikt mājās, ja jūtat elpceļu infekcijas slimības pazīmes. Tāpat rekomendējam lietot sejas aizsargmaskas apmeklējuma laikā, atrodoties ārpus savas sēdvietas.