14/03/2021
SVĒTDIENA 19:00
Spāņu flamenko. Ģitāras un dejas
Saskaņā ar Ministru kabineta lēmumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” ir pārcēlusi visus plānotos pasākumus laika posmā no 13. marta līdz 14. aprīlim. 

Koncerts “Spāņu flamenko. Ģitāras un dejas”, kas tika paredzēts 21.03.2020 plkst. 18.00 un 25.07.2020. plkst. 19.00 tiek pārcelts uz 14.03.2021. plkst. 19:00

Klausītājiem, kas jau nopirkuši biļetes uz koncertu 21. martā, ir iespēja ar šīm pašām biļetēm apmeklēt koncertu 25. jūlijā. Biļetes nav jāapmaina – tās būs derīgas jūlija koncertā, saglabājot esošās sēdvietas. Savukārt tie, kas iegādājušies biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs un nevēlas vai nevar apmeklēt koncertu jūlijā, ir tiesīgi tās līdz šī gada 2.maijam atdot atpakaļ jebkurā “Biļešu Paradīzes” kasē visā Latvijā, saņemot atpakaļ naudu. Ja biļetes iegādātas “Biļešu Paradīzes” interneta vietnē un klausītājs neapmeklēs koncertu jūlijā, viņš tiek aicināts rakstīt uz info@bilesuparadize.lv, lai pieprasītu atgriezt naudu par iegādāto koncerta biļeti. E-pastā jānorāda pirkuma rēķina numurs. Nauda tiks atgriezta uz bankas kontu.


Pasaule Lielajā dzintarā/ Spānija

Spānijas dienvidos ir teiciens: „Kas runā par ģitāru, tas runā par Andalūziju”. Spāņi uzskata, ka tieši ģitāra ir flamenko iedvesmas avots. Ģitāristam ir jābūt improvizācijas meistaram, un panākumi ir atkarīgi tieši no viņa spēles. “Lielajā dzintarā” flamenko maģiju uzburs divi izcili ģitāras meistari, kuru spēli krāšņos kaismīgi dziedātāji un “ugunīgi” dejotāji no flamenko dzimtenes Seviljas Spānijā. Koncertā publika sajutīs spēcīgo Andalūzijas vasaras svelmi, izstaigās tās skaistos baltos ciematus un iepazīs gan andalūziešu cilvēku radīto prieku, gan sāpes.

Visus sešus flamenko māksliniekus apvieno Antonio Andrade Flamenco Company - Seviljā radīts ansamblis, kurš pirms 18 gadiem sevi pieteica kā liela formāta flamenko balets. Kopš tā laika grupu visspilgtāk raksturo tieši flamenko tradīcijā sakņota andalūziešu deja. Kompānijas līderis ir pasaulslavenais flamenko ģitārists Antonio Andrade, kurš savā ilgstošajā starptautiskjā karjerā ir izveidojis neskaitāmus flamenko dejas uzvedumus. Koncertā īpaši Liepājai veidotajā programmā sadarbībā ar savu skatuves partneri, ģitāristu Havjers Leals viņš demonstrēs flamenko ģitāras krāšņo daudzveidību un bagātīgās muzikālās intonācijas. Ģitārists atklāj: "Kamēr ar vienu ģitāru var sasniegt debesis, ar divām - Visumu". Ar savu tradicionālo un ļoti personisko ģitārspēles stilu Andrade sasniedz klausītājus tieši tur, kur mājo flamenko - cilvēku sirdīs.

Antonio Andrade Flamenco Company līdzdibinātāja ir pieredzes bagātā, karstasinīgā flamenko dejotāja Ursula Moreno no Malagas, kura “Lielā dzintara” skatuvi dalīs ar spilgto flamenko dejas profesionāli Hosē Galvanju. Pasaulei Moreno sevi pierādījusi gan kā nepārspējamu flamenko dīvu, gan horeogrāfi, māksliniecisko vadītāju un flamenko tradīcijas tālāknesēju. Spāņu laikraksts “El Mundo” norādījis: “Ar Ursulu Moreno flamenko nākotne ir drošās rokās!”


Mākslinieki:

Antonio Andrade (Antonio Andrade), ģitāra

 Havjers Leals (Javier Leal), ģitāra

Ursula Moreno (Úrsula Moreno), deja

Hosē Galvanjs (José Galvañ), deja

Pablo Oliva (Pablo Oliva), vokāls

Sonja Kortesa (Sonia Cortés), vokāls


Video: 


Koncerta ilgums: aptuveni 120 minūtes, divās daļās

Biļetes: sākot no 10,00 eiro. Pasākumam tuvojoties biļešu cena var tikt mainīta.


Pasākums paredzēts pieaugušo auditorijai. Uz pasākumiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, bērni līdz 5 gadu vecumam var netikt ielaisti.

Atlaides:

Skolēniem, studentiem, pasniedzējiem, pensionāriem – 25%
Personām ar I un II grupas invaliditāti, kā arī viņu pavadoņiem – 50%
Ģimenes biļetes 1 vai 2 pieaugušie + 2 bērni (vai vairāk) – 25% (pieejama tikai kasēs

NB. Apmeklējot koncertu, apmeklētājam ir jāuzrāda atlaidi apliecinošs dokuments.

Grupu* biļetes:
       
10-30 personas – 20%
        30 un vairāk personas -25%

*Ģimenes un Grupu biļetes nopērkamas “Biļešu paradīzes” klātienes kasēs visā Latvijā un koncertzāles “Lielais dzintars” informācijas centrā. Interneta sistēmā www.bilesuparadize.lv tās nav pieejamas.Norises vieta: Lielā zāle

Organizē: Lielais dzintars sadarbībā ar Flamenco Agency