04/09/2021
Sestdiena 19:00
SPĀŅU FLAMENKO. ĢITĀRAS UN DEJAS (PĀRCELTS NO 2020. GADA)
Cienījamie Spāņu flamenko biļešu īpašnieki!

Pateicamies par Jūsu sapratni un pacietību, gaidot iespēju apmeklēt jau 2020. gadā plānoto koncertuzvedumu “Spāņu flamenko. Ģitāras un dejas”.

Saskaņā ar Ministru kabineta rīkojumu nr. 655 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu" koncertzāle “Lielais dzintars” pagaidām ir slēgta un visi plānotie pasākumi tiek pārcelti.

Šobrīd redzam iespēju ilgi gaidīto, ugunīgo un saules pielieto koncertuzvedumu realizēt 2021. gada 4. septembrī plkst.19.00. To būs iespēja apmeklēt visiem biļešu īpašniekiem, uzrādot iepriekš iegādātās biļetes.

Koncerta apmeklēšanai derīgas biļetes, kas pirktas uz jebkuru no iepriekš plānotajiem/pārceltajiem norises laikiem:
  • 21.03.2020 plkst. 18.00;
  • 25.07.2020. plkst. 19.00;
  • 14.03.2021. plkst. 19:00;

Par aktualitātēm turpināsim Jūs informēt:
  • koncertzāles mājas lapā www.lielaisdzintars.lv;
  • koncertzāles sociālo tīklu kontā www.facebook.com/greatamber;
  • kā arī biļešu tirdzniecības vietnē www.bilesuparadize.lv.

Cieņā un pateicībā,
SIA LIELAIS DZINTARS
administrācija

___________________________
Pasaule Lielajā dzintarā/ Spānija


Spānijas dienvidos ir teiciens: „Kas runā par ģitāru, tas runā par Andalūziju”. Spāņi uzskata, ka tieši ģitāra ir flamenko iedvesmas avots. Ģitāristam ir jābūt improvizācijas meistaram, un panākumi ir atkarīgi tieši no viņa spēles. “Lielajā dzintarā” flamenko maģiju uzburs divi izcili ģitāras meistari, kuru spēli krāšņos kaismīgi dziedātāji un “ugunīgi” dejotāji no flamenko dzimtenes Seviljas Spānijā. Koncertā publika sajutīs spēcīgo Andalūzijas vasaras svelmi, izstaigās tās skaistos baltos ciematus un iepazīs gan andalūziešu cilvēku radīto prieku, gan sāpes.


Visus sešus flamenko māksliniekus apvieno Antonio Andrade Flamenco Company - Seviljā radīts ansamblis, kurš pirms 18 gadiem sevi pieteica kā liela formāta flamenko balets. Kopš tā laika grupu visspilgtāk raksturo tieši flamenko tradīcijā sakņota andalūziešu deja. Kompānijas līderis ir pasaulslavenais flamenko ģitārists Antonio Andrade, kurš savā ilgstošajā starptautiskjā karjerā ir izveidojis neskaitāmus flamenko dejas uzvedumus. Koncertā īpaši Liepājai veidotajā programmā sadarbībā ar savu skatuves partneri, ģitāristu Havjers Leals viņš demonstrēs flamenko ģitāras krāšņo daudzveidību un bagātīgās muzikālās intonācijas. Ģitārists atklāj: "Kamēr ar vienu ģitāru var sasniegt debesis, ar divām - Visumu". Ar savu tradicionālo un ļoti personisko ģitārspēles stilu Andrade sasniedz klausītājus tieši tur, kur mājo flamenko - cilvēku sirdīs.


Antonio Andrade Flamenco Company līdzdibinātāja ir pieredzes bagātā, karstasinīgā flamenko dejotāja Ursula Moreno no Malagas, kura “Lielā dzintara” skatuvi dalīs ar spilgto flamenko dejas profesionāli Hosē Galvanju. Pasaulei Moreno sevi pierādījusi gan kā nepārspējamu flamenko dīvu, gan horeogrāfi, māksliniecisko vadītāju un flamenko tradīcijas tālāknesēju. Spāņu laikraksts “El Mundo” norādījis: “Ar Ursulu Moreno flamenko nākotne ir drošās rokās!”

Mākslinieki:
Antonio Andrade (Antonio Andrade), ģitāra
 Havjers Leals (Javier Leal), ģitāra
Ursula Moreno (Úrsula Moreno), deja
Hosē Galvanjs (José Galvañ), deja
Pablo Oliva (Pablo Oliva), vokāls
Sonja Kortesa (Sonia Cortés), vokāls

Video: 


Koncerta ilgums: aptuveni 120 minūtes, divās daļās
Biļetes: sākot no 10,00 eiro. Pasākumam tuvojoties biļešu cena var tikt mainīta.
Pasākums paredzēts pieaugušo auditorijai. Uz pasākumiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, bērni līdz 5 gadu vecumam var netikt ielaisti.

Atlaides:
Skolēniem, studentiem, pasniedzējiem, pensionāriem – 25%
Personām ar I un II grupas invaliditāti, kā arī viņu pavadoņiem – 50%
Ģimenes biļetes 1 vai 2 pieaugušie + 2 bērni (vai vairāk) – 25% (pieejama tikai kasēs

NB. Apmeklējot koncertu, apmeklētājam ir jāuzrāda atlaidi apliecinošs dokuments.

Grupu* biļetes:
10-30 personas – 20%
        30 un vairāk personas -25%
*Ģimenes un Grupu biļetes nopērkamas “Biļešu paradīzes” klātienes kasēs visā Latvijā un koncertzāles “Lielais dzintars” informācijas centrā. Interneta sistēmā www.bilesuparadize.lv tās nav pieejamas.

Norises vieta: Lielā zāle
Organizē: Lielais dzintars sadarbībā ar Flamenco Agency