04/12/2019 -
15/12/2019
Starptautiskā Eiropas liceju parlamenta (P.L.E.) skolu ceļojošā juveliermākslas izstāde

Trešdien, 4. decembrī, pulksten 17.00 Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) aicina uz Starptautisko Eiropas Liceju Parlamenta (P.L.E.) juveliermākslas izstādes atklāšanas pasākumu koncertzālē “Lielais dzintars”.


LMMDV šo ceļojošo juveliermākslas izstādi Liepājā organizē jau desmito gadu. Izstādē piedalās astoņas skolas no sešām Eiropas valstīm: Itālijas, Beļģijas, Portugāles, Spānijas, Francijas un Latvijas – LMMDV. Izstāde atceļojusi no Portugāles, Porto profesionālās Mākslas skolas un no Latvijas tālāk dosies uz Spāniju, Madridi. LMMDV ir vienīgā no Latvijas un Baltijas valstīm, kas no 2000. gada darbojas Eiropas Liceju Parlamenta organizācijā.

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolu šajā izstādē pārstāv metāla izstrādājumu dizaina izglītības programmas audzēkņu – Grētas Girvaites (4.k.), Alekša Vētras-Ozola (4.k.), Agneses Lapiņas (2.vsk.), Normunda Eidēja (2.vsk.) un Lienes Jakubovas (2.vsk.) juvelierdarbi. Audzēkņi darbus PLE konkursiem un izstādēm profesionāli sagatavo metāla izstrādājumu dizaina izglītības programmas vadītāja Andra Garokalna un nodaļas pedagoga Edija Ābeles vadībā.

Izstāde līdz 15. decembrim būs apskatāma koncertzāles “Lielais dzintars” telpās. 

Norises vieta: Mākslas telpa Civita Nova
Darba laiks: P.-S. 10-19, Sv. 10-15.

Ieeja - bezmaksas

Organizē: Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola sadarbībā ar "Lielais dzintars"