14/11/2020
SESTDIENA 15:00
Stāvizrāde / Vienreiz jau var / ar bufetes elementiem pl. 15:00 (pārcelts uz 16.05.2021.)
Baibas Sipenieces-Gavares stāvizrādes “Vienreiz jau var” atkārtoti tiek pārceltas! Izrāde notiks 2021. gada 16. maijā pl.15.00!
Iepriekš iegādātās biļetes ir derīgas.
Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar koncerta organizatoru Sandi Mohovikovu (e-pasts sandismoh@inbox.lv, tālr. 29131458)

Vienreizējs BSG (Baibas Sipenieces - Gavares) iznācies stāvizrādes formā ar bufetes elementiem "VIENREIZ JAU VAR"
 
“2020.gada 21.februārī nosvinēju savus 50. Šis cipars man šausmīgs likās līdz tam brīdim, kamēr nesāku apmeklēt jubilejas ballītes nu gluži normāliem cilvēkiem, proti, brālim, māsai, vīram, draugiem. Tomēr tādas tremolo bungas iekšā jūtu gan! Tie ir tie mani gadi, kuri “tiem trakajiem zirgiem skrien līdz, un aizmirst, vai vakars vai rīts”. Lai novadētos, citu mudināta, pašas intuīcijas vadīta, nolēmu nostāstīt tos stāstus nost, jo liktenis man bijis ļoti vēlīgs, ļaudams satikt tik daudzus trakoti interesantus cilvēkus, saka Baiba.

“Šajā savā pirmajā stāvizrādē es gribu dalīties ar saviem notikumiem, kuri, pateicoties ārkārtīgi vēlīgam liktenim, ar mani ir notikuši - kāzas, bēres, apkūlības, - ar visu, kas sakrājies. Turklāt tie no manis nekur neiet prom, tāpēc nu šī būs tā reize, kad tas viss “nāks ārā", " saka Baiba.

Gaidu un ceru, ka pavadītais laiks manā sabiedrībā nebūs sabeigts; tas būs tāds sākums foršam vakaram, jo kad tas beigsies, nakts būs vēl jauna! Uz drīzu tikšanos!”

Darbosies bufete. Vairāk informācijas: 29131458Norises vieta: Lielā zāle 

Organizators: Art Management Group, SIA