22/05/2022
SVĒTDIENA 15:00
TIEŠRAIDE. RĒZIJA KALNIŅA UN KASPARS ZEMĪTIS. MIRKLIS MŪZIKAI UN DZEJAI

Koncertsērija “PERSONĪGI”


Šarmantā aktrise, teātra dīva Rēzija Kalniņa un virtuozais mūziķis, viens no pieprasītākajiem Latvijas ģitāristiem Kaspars Zemītis koncertsērijas “Personīgi” apmeklētājiem sagatavojuši mūzikas un dzejas programmu “Brīdis pēc vakariņām”.


Pateicoties koncertzāles digitālajām inovācijām, šo koncertu klausītājiem piedāvājam skatīties arī TIEŠRAIDĒ jaunajā digitālās koncertzāles plaformā "Digitālais dzintars".


Brīdis pēc vakariņām ir krēslas zona starp dienu un vakaru. Starpbrīdis starp dienas dunoņu, steigu, miera un klusuma valstību. Brīdis, kur mēs varam satikt sevi dzejā un mūzikā. Kur ieraudzīt savu dvēseli un sadzirdēt savu sirdi. Brīdis, kur klusumā mūs uzrunā pasaule. Dzeja un mūzika apvienosies programmā, kurā skatītājiem tiks atklāts mazliet vairāk, personīgāk.


“Katram, kurš lasa dzeju, ir bijuši brīži, kad šķiet – dzejnieks ir ielūkojies mūsu sirds stūrīšos un norakstījis tās slēptākās ilgas un jūtas,” stāsta koncerta dalībnieki Rēzija un Kaspars, kuri šajā programmā dalīsies ar tiem dzejoļiem un skaņdarbiem, kuri uzrunājuši viņu sirdis.


Programmā tiks lasīta Rudītes Losānes, Daces Zālīte-Micānes un Māras Zālītes dzeja, skanēs Kaspara radītie oriģinālskaņdarbi, kā arī latviešu un ārvalstu komponistu aranžēti skaņdarbi ģitārai.

Video:


Piedalās:

Rēzija Kalniņa

Kaspars Zemītis


Koncerts vienā daļā, norises ilgums: aptuveni 1 stunda un 15 minūtes

Organizē: Lielais dzintars

Atbalsta: Liepājas pašvaldība un Valsts kultūrkapitāla fonds


Biļetes: 5,00 eiro. Koncerta dienā 7,00 eiro.