28/11/2021
Svētdiena 15:00
Trio Palladio. Kamermūzikas šedevri / Koncertsērija PERSONĪGI (pārcelts no 22.11.2020)
Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, koncerts pārcelts no 22.11.2020. uz 28.11.2021.  
Aicinām saglabāt iegādātās biļetes, tās būs derīgas pārceltā pasākuma apmeklējumam.
Uzziņām: info@lielaisdzintars.lv, 634 24 555
Pateicamies par Jūsu sapratni!
___________

Izsmalcinātās koncertsērijas “Personīgi” ietvaros pirmo reizi Liepājā uzstāsies Latvijas kamermūzikas jomas spožais līderis, kameransamblis “Trio Palladio” ar unikālu, īpaši “Lielajam dzintaram” veidotu programmu.

“Trio Palladio” veido trīs izcili pašmāju solisti, kas iekarojuši pasaules skatuves – vijolniece Eva Bindere, pianists Reinis Zariņš un čelliste Kristīne Blaumane. Visi mūziķi ir Lielās mūzikas balvas laureāti, liela mirdzuma zvaigznes, kas spilgti izceļas katra pati par sevi un kopā veido neatkārtojamu muzikālu vienību.

Kameransambļa sniegumu raksturo konceptuālas programmas, atklājot arī Latvijā maz zināmu klaviertrio repertuāru, dziļi pārdomātas interpretācijas un īpaša, intuitīva savstarpēja saprašanās, kas jūtama trio saspēlē. “Lielā dzintara” klausītājiem “Trio Palladio” sarūpējis izsmalcinātu programmu, kura iepriecinās kā ar klasiku un nemainīgām vērtībām, tā ar pavisam svaigu jaundarbu. Dzirdēsim 19. gadsimta vācu ģēnija Fēliksa Mendelszona klaviertrio, talantīgās latviešu komponistes Santas Ratnieces skaņdarba pasaules pirmatskaņojumu un pasaulē iemīļotā pašmāju komponista Pētera Vaska skaņdarba “Vientuļais eņģelis” kamerversiju, kas iekļauta jaunajā trio un Pētera Vaska mūzikas albumā “Works for Piano Trio” (izdots ierakstu kompānijā “Ondine”). Kā īpašu pārsteigumu saviem klausītājiem trio gaismā cels pasaulē reti atskaņotās britu komponistes Rebekas Klārkas (Rebecca Clarke) klaviertrio.

Raksturīgi kamerzāles koncertsērijai “Personīgi” – pēc koncerta būs iespēja tikties ar mūziķiem, lai pie kafijas tases baudītu sarunas neformālā gaisotnē. Pēckoncerta sarunas atbalsta “Andrito kafijas grauzdētava” un kafejnīca “Čello”.

Video: 
Trio Palladio/ Ravel Piano Trio. Excerpt from I movement


Trio Palladio/ Beethoven "Ghost" piano trio op.70 No.1 2nd mov.


Ilgums: Koncerts divās daļās, aptuvenais norises ilgums 1h 50min
Biļetes: no 10,00 eiro. Pasākumam tuvojoties biļešu cena var tikt mainīta.
Pasākums paredzēts pieaugušo auditorijai. Uz pasākumiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, bērni līdz 5 gadu vecumam var netikt ielaisti.

Atlaides:
Skolēniem, studentiem, pasniedzējiem, pensionāriem – 25%
Personām ar I un II grupas invaliditāti, kā arī viņu pavadoņiem – 50%
Ģimenes biļetes 1 vai 2 pieaugušie + 2 bērni (vai vairāk) – 25%


NB. Apmeklējot koncertu, apmeklētājam ir jāuzrāda atlaidi apliecinošs dokuments.

Grupu biļetes:
10-30 personas – 20%
30 un vairāk personas – 25%

Norises vieta: Kamerzāle
Organizē: Lielais dzintars
Atbalsta: Liepājas pašvaldība un Valsts kultūrkapitāla fonds

Aicinām koncerta apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt to, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja Jums ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus. Koncertzāles Lielā zāle apmeklētājiem būs atvērta 30 minūtes pirms koncerta sākuma.
Apmeklējot šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka
- ievērosiet visus Covid-19 izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī koncerta norises vietā;
- respektēsiet koncerta organizatoru norādījumus norises vietā - par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u. c.