25/04/2021
SVĒTDIENA 18:00
UĢIS ROZE 60 / Uzdāvini man šo pasauli čukstus... (PĀRCELTS UZ NENOTEIKTU LAIKU)
Sveicināti mūzikas un teātra draugi! Visi esam noguruši neskaidrās nākotnes un ārkārtas stāvokļa dēļ. Sākotnēji plānotie daži mēneši pauzes ir pārvērtušies par nezināmu un nedefinētu laiku, kas var beigties gan pavisam drīz, gan nezināmi tālā nākotnē. Līdzīgi kā citas kultūras un izklaides pasākumu kompānijas, arī mēs – "Producentu grupa 7" šajā krīzē esam skarti ļoti smagi. Diemžēl, atbalsta līdzekļi biļešu kompensācijai mums pagaidām nav piešķirti. Attiecīgi arī nenotikušos pasākumus šobrīd nevaram atcelt. Mēs joprojām ceram uz labvēlīgu risinājumu, esam pacietīgi un aicinām tādiem būt arī jums.

25.aprīlī Liepājas koncertzālē „Lielais Dzintars” paredzētais koncerts „UĢIS ROZE - 60 / Uzdāvini man šo pasauli čukstus...” iespēju robežās tiks pārcelts uz vēlāku laiku un iegādātās biļetes būs derīgas. Informācija par pārceltā pasākuma norisi tiks paziņota iespējami drīz, tādēļ sekojiet turpmākajai info Biļešu Paradīzes mājas lapā un Producentu grupas 7 sociālajos tīklos!

Aicinām būt saprotošiem un ticam, ka kultūra jau drīz atgriezīsies uz Latvijas skatuvēm, un mēs atkal tiksimies izrādēs un koncertos.


Par darba laikiem kasēs informācija šeit: https://www.bilesuparadize.lv/lv/shops

Aicinām sekot līdzi informācijai:
  • Biļešu paradīzes mājas lapā: www.bilesuparadize.lv
  • Producentu grupa 7 mājas lapā: www.grupa7.lv,
  • soc. tīklu platformā: https://www.facebook.com/producentugrupa7

_________________

Šogad savu 60.dzimšanas dienu svin lieliskais dziedātājs Uģis Roze.

Kā atzīst pats Uģis, “savos jubilejas koncertos gribu parādīt visu to labāko, ko savā mūžā esmu sastrādājis. Gan pašus muzikālos pirmsākumus, dziedot grupā Inversija Harija Baša un vēlāk – Raimonda Macata vadībā, gan skaistākos mirkļus kopā ar Imantu Kalniņu Turaidas rozē, dziesmas no sava soloalbuma Divtulība un visbeidzot – koķetēriju ar dažādiem stiliem, raksturiem un brīvības sajūtu Jāņa Lūsēna muzikālajā apvienībā Promenāde. Šī mūzika, ko radījuši izcili komponisti, ir tik dažāda, spēcīga un emocionāli krāsaina, bet nekad nav skanējusi vienā koncertā. Tāpēc esmu ļoti laimīgs, ka savā jubilejas reizē varēšu to visu parādīt vienkopus”. 

Uģa īpašais balss skanējums visspilgtāk atklājies tieši 80.gados, dziedot Imanta Kalniņa radītajā Turaidas rozē. Ne velti viņa dueta partnere , dziedātāja Olga Rajecka atzīst, ka tādas balss kā Uģim, Latvijā nav nevienam. Un šis kompliments nav tāpēc, ka viņš kādreiz Olgai pie logiem dziedājis dziesmas no itāļu klasiskās mūzikas repertuāra (lai gan Uģis savulaik uzstājies arī uz leģendārās La Scala operas skatuves Itālijā), bet gan novērtējums Mūzikas akadēmijas vokālistu nodaļā iegūtajai profesionalitātei, kā arī mūzikas dvēseles izjūtai un talantam iznest dziesmas tekstu.

Iespējams, daudzi Uģi atceras arī kā savulaik ļoti populārā konkursa Jūrmala 87 laureātu. Uģa lieliskais balss tembrs ticis novērtēts arī daudzos citos konkursos gan Latvijā, gan ārpus mūsu zemes robežām. Uģis piedalījies arī vairākos mūziklos (Nožēlojamie, Agrā rūsa, Sniega karaliene, Meierovics) un koncertuzvedumos.

Jubilejas reizē kopā ar Uģi būs viņa uzticamie skatuves draugi – Juris Kristons (taustiņinstrumenti), Modris Laizāns (basa ģitāra), Aivars Gudrais (ģitāra), Ivars Kalniņš (sitaminstrumenti), komponisti Raimonds Macats un Jānis Lūsēns, kā arī Uģa šarmantās skatuves partneres Olga Rajecka, Ira Krauja un Anmary.


Biļetes: no 15 eiro

Norises vieta: Lielā zāle

Organizē: Izklaides producentu grupa 7 SIA