28/11/2021
SVĒTDIENA 18:00
Ulda Marhileviča kino un teātra mūzikas autorkoncerts (ATCELTS!!!)
Informējam, ka Ulda Marhileviča kino un teātra mūzikas koncertu, kas Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars" bija paredzēts 2020. gada 29.novembrī un 2021. gada 28. novembrī plkst. 18.00, organizatori ir nolēmuši vēlreiz nepārcelt. Šis koncerts ir atcelts!

Nauda par iegādātajām biļetēm internetā pircējiem tiks atgriezta uz kontu, no kura iegādātas biļetes. “Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās iegādāto biļešu naudu atpakaļ varēs saņemt “Biļešu paradīzes” kasēs. Lūdzam ņemt vērā, ka sakarā ar ārkārtas stāvokļa ierobežojumiem kases var būt slēgtas. Lūdzam sekot informācijai par darba laikiem: https://www.bilesuparadize.lv/lv/shops


Pēc ārkārtējās situācijas beigām, kad būs atļauti klātienes pasākumi, tiks izsludināts jaunais koncerta datums.


Aicinām sekot līdzi informācijai biļešu paradīzes mājas lapā: www.bilesuparadize.lv un koncertzāles "Lielais dzintars" sociālajos tīklos.


Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar koncerta organizatoru Sandi Mohovikovu (e-pasts sandismoh@inbox.lv, tālr. 29131458)

______________________

2021. gada rudenī vairākās Latvijas pilsētās izskanēs izcilā latviešu komponista Ulda Marhileviča teātra un kinomūzikas autorkoncerti. 

“Izvēlējāmies skaņdarbus, kas guvuši popularitāti teātra izrādēs un filmās. Koncerti būs tāds koncentrēts apskats tieši par Marhila devumu šajā lauciņā, nevis viņa daiļradi vispār,” stāsta Ojārs Rubenis, kurš iejutīsies koncerta vadītāja lomā.

“Mans uzdevums koncertos būs tā viegli un nepiespiesti, varbūt pat ar nelielu humora piedevu, stāstīt par dažādiem atgadījumiem, kas saistīti ar konkrētas izrādes un mūzikas – piemēram, “Pārdotie smiekli” u.c. – tapšanu. Teiksim tā, tas būs tāds dzīvespriecīgs caurskrējiens “mājas” stilā; tā būs saruna ar komponistu Uldi Marhileviču par viņu radīto mūziku, turklāt katrā koncertā tiek plānots kāds pārsteigums. Ceru, ka klausītājiem šis formāts patiks!”

Koncertos piedalīsies Latvijas Nacionālā teātra aktieri Madara Botmane, Mārcis Maņjakovs, aktieris Maksims Busels, kontrtenors Sergejs Jēgers, dziedātāji Antra Stafecka, Miks Dukurs u.c. mākslinieki.

Koncertos skanēs dziesmas no izrādēm “Pārdotie smiekli”, “Klondaika”, “Tobāgo!”, “Priekules Ikars”, filmas “Rīgas gambīts” u.c.  


Biļetes: no 15,00 eiro

Norises vieta: Lielā zāle

Organizē: Art Management Group, SIA