01/10/2021
PIEKTDIENA 19:00
VESTARDS ŠIMKUS UN LIEPĀJAS SIMFONISKAIS ORĶESTRIS
Vestards ŠIMKUS / klavieres
Diriģents Atvars LAKSTĪGALA
Liepājas Simfoniskais orķestris

Programmā:
Vestards ŠIMKUS – “Likteņa vārti”
Vestards ŠIMKUS – Koncerts klavierēm un stīgu orķestrim (veltīts neērtajam cilvēkam)
Ludvigs van BĒTHOVENS – Piektā simfonija

XIX gadsimta sākumā dzimst viena no visu laiku slavenākajām simfonijām – Bēthovena Piektā, “Liktens” simfonija, kas atspoguļo cilvēka cīņu ar nenovēršamo. Spožais klaviervirtuozs un komponists Vestards Šimkus 2018. gadā uzraksta skaņdarbu klavierēm un orķestrim “Likteņa vara”, kas vēsta par dvēseles ienākšanu šaisaulē. Diriģenta Atvara Lakstīgalas vadībā abus šos dziļdomīgos opusus, kā arī pianista Pirmo klavierkoncertu, atskaņos Liepājas Simfoniskais orķestris un Vestards Šimkus.

Norises vieta: Liepājas koncertzāle "Lielais dzintars", Lielā zāle
Organizators: Liepājas Simfoniskais orķestris, VSIA

INFORMĀCIJA APMEKLĒTĀJIEM

Koncerts plānots ar atvieglotiem drošības pasākumiem, kas paredz apmeklētājus, kas ir vakcinējušies pret vai pārslimojuši Covid-19 un to apliecina ar derīgu Covid-19 sertifikātu. Vairāk informācijas Kultūras Ministrijas mājas lapā: https://www.km.gov.lv/lv/jaunumi un www.Covid19sertifikats.lv.

Atlaides:
Skolēniem, studentiem, invalīdiem, pensionāriem – 2,-EUR
3+ ģimenes kartes īpašniekiem - 30%
NB! Apmeklējot koncertu, jāuzrāda atlaidi apliecinošs dokuments.

TIEK IZMANTOTA PAPLAŠINĀTĀ SKATUVE, TĀDĒĻ REALITĀTĒ 5.RINDA IR 1.SKATĪTĀJU RINDA!!!

Uz pasākumiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, bērni līdz 7 gadu vecumam netiek ielaisti.

Apmeklētājiem ratiņkrēslos, iepriekš piesakoties, piedāvājam īpašas vietas parterā (Ieejas biļetes). Īpašās biļetes iespējams rezervēt un iegādāties tikai Biļešu Paradīzes kasēs un koncertzāles “Lielais dzintars” Informācijas centrā pa tālruni +371 63424555, vai e-pastu info@lielaisdzintars.lv. Citiem apmeklētājiem lūdzam iegādāties sēdvietas nevis ieejas biļetes!

Uz koncertu varat ierasties jau stundu pirms pasākuma sākuma. Biļetes uz mūsu rīkotajiem koncertiem jāiegādājas katram pasākuma apmeklētājam.
Lūdzam koncertzālē ierasties savlaicīgi - pēc 3. zvana ieeja zālē tiek pārtraukta.

Koncertzāles apmeklētājiem ir pienākums pirms ieiešanas zālē izslēgt mobilos telefonus, atskaņotājus, pulksteņu vai citu elektronisko ierīču skaņas signālus.

Apmeklētajiem ir aizliegts lietot un izmantot fotoaparātus, kino un video kameras, kā arī skaņu ieraksta aparatūru pasākuma laikā. Fotografēšana, filmēšana un audio ieraksta veikšana ir pieļaujama tikai profesionāliem mērķiem, iepriekš to saskaņojot ar Liepājas Simfonisko orķestri.

Pasākuma laikā var tikt veikta Liepājas Simfoniskā orķestra rīkota filmēšana un/vai fotografēšana. Iegādājoties biļeti uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts, ka viņa attēls var tikt izmantots filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos un reklāmas materiālos. Visas tiesības uz šādiem materiāliem un to izmantošanu pieder Liepājas Simfoniskajam orķestrim, kurš var tos izmantot pēc saviem ieskatiem jebkuros plašsaziņas līdzekļos reklāmas nolūkos vai citam mērķim, tai skaitā komerciālos nolūkos, (piemēram, DVD izdošanā), bez jebkādas atlīdzības vai kompensācijas par iepriekš minēto apmeklētājam.