Jaunumi

SIA "Lielais dzintars" aicina darbā biļešu kontrolierus/-es

11. AUGUSTS

2022

Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” – dinamisks nacionālas un Eiropas nozīmes  daudzfunkcionāls mākslas un konferenču centrs – aicina kolektīvam pievienoties  mērķtiecīgus, atbildīgus un uz pozitīvu rezultātu orientētus biļešu kontrolierus/-es.

Amata mērķis – nodrošināt biļešu kontroli un vietu ierādīšanu Liepājas koncertzāles “Lielais  dzintars” notiekošo pasākumu norises laikā.

Darba pienākumi:

nodrošināt biļešu kontroli - darbs ar skeneriem,

veikt sēdvietu ierādīšanu;

veikt darbu garderobē - virsdrēbju pieņemšana un izsniegšana;

veikt programmiņu un CD pārdošanu koncertu laikā;

ziedu pasniegšana māksliniekiem uz skatuves;

veiksmīgas komunikācijas uzturēšana ar Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars”  koncertu un pasākumu apmeklētājiem.

Prasības kandidātiem:

vidējā vai augstākā izglītība;

teicamas valsts valodas un labas vismaz divas svešvalodas zināšanas; teicamas saskarsmes un komunikācijas prasmes;

ātrums un precizitāte darba uzdevumu izpildē;

noturība stresa situācijās;

pozitīva attieksme pret klientiem un kolēģiem, spēja strādāt patstāvīgi un komandā.

Piedāvājam:

dinamisku darbu radošā vidē;

atalgojumu – stundas tarifa likme 3.42 EUR (bruto) un sociālās garantijas; darba līgumu uz nenoteiktu laiku (nepilns darba laiks – vismaz 4 stundas mēnesī);  darba laiks tiek piesaistīts koncertu/pasākumu organizēšanas grafikam; papildu darbs strādājošajiem, studentiem, kā arī pensijas vecumu sasniegušajiem  kultūras cienītājiem.

CV un motivācijas vēstuli ar norādi “Biļešu kontrolieris/-e” sūtīt uz e-pasta adresi birojs@lielaisdzintars.lv līdz š.g. 20. augustam. Jautājumu gadījumā zvanīt biroja un  personāla vadītājai Agnesei Blumbergai (t.: 29918307).