19/01/2021
ВТОРНИК 19:30
Jam Session ar Andreju kondakovu

Džeza mūzikas koncerts un improvizācijas ar pianistu Andreju Kondakovu.  


Andrejs Kondakovs ir viens no spilgtākajiem, populārākajiem, labvēlīgākajiem un cienījamākajiem krievu džeza komponistiem un pianistiem. Viņš ir grupas vadītājs, izcils melodists, izcils improvizētājs un talantīgs mūzikas producents. Andrejs Kondakovs ar nevainojamu izpildīšanas paņēmienu un patiesu dāvanu būt atvērtam visa veida mūzikas virzieniem un eksperimentiem ir pastāvīgs džeza festivālu un labāko džeza klubu viesis visā pasaulē. Daudzu Krievijas un starptautisku džeza projektu iniciators, slavenākā Pēterburgas džeza kluba JFC Jazz Club mākslinieciskais vadītājs daudzējādā ziņā ir “Sanktpēterburgas džeza ikona”.  

Jam Session mūzikas vakara koncepts veidots kā džeza mūzikas, improvizācijas pasākums brīvā, nepiespiestā atmosfērā. Pirmajā daļā uzaicinātais viesmākslinieks ar PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas mūzikas (LMMDV) Populārās un džeza mūzikas nodaļas pedagogiem uzstājās ar koncerta programmu, izpildot oriģinālkompozīcijas vai populāro džeza mūziku oriģinālā aranžējumā. Otrajā daļā ir brīvās improvizācijas, kurā pievienojas LMMDV Populārās un džeza mūzikas nodaļas audzēkņi. Muzikālo vakaru apmeklētājiem Jam Session laikā ir iespēja labāk iepazīt džeza mūziku, izglītoties šajā jomā un iepazīt Latvijā un Eiropā pazīstamus māksliniekus.  

Ievērojot visus drošības pasākumus vīrusa COVID 19 izplatības laikā, koncertu klātienē varēs klausīties 70 viesi. Ieeja pasākumā ar bezmaksas ielūgumiem, kurus varēs saņemt koncertzāles "Lielais dzintars" informācijas centrā nedēļu pirms pasākuma norises. 

Muzikālo pasākumu "Jam Session" organizē Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola, to atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde un koncertzāle "Lielais dzintars". 


Norises vieta: 2. stāva galerija