13/02/2021
SVĒTDIENA 16:00
MĪLAS DZIESMU KONCERTS “ES MĪLU TEVI” (pārcelts no 31.10.2021.)
Veltīts izcilā latviešu komponista Imanta Kalniņa 80 gadu jubilejai.

Mīlestība ir Imanta Kalniņa esības būtība un radošās daiļrades caurviju tēma, kas visos aspektos komponista dzīvē ir aktuāla vēl joprojām. Koncerta apmeklētājiem tiks piedāvāta iespēja atklāt kādas jaunas, plašākai sabiedrībai ne tik zināmas izcilā latviešu komponista Imanta Kalniņa personības šķautnes, un pietuvoties lielas radošas personības un viņa Mūzu savstarpējo attiecību impulsiem.

Koncertuzvedumā izskanēs skaistākās Imanta Kalniņa mīlas dziesmas Latvijas Nacionālā teātra aktieru Agneses Budovskas un Raimonda Celma, kā arī Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktā kora "INTIS" un Rīgas Latviešu biedrības jauktā kora "AUSTRUMS" izpildījumā, kas mīsies ar režisores Rēzijas Kalniņas izvēlētiem jubilāram nozīmīgiem tekstiem.

Diriģenti: Ilze Valce, Ārijs Šķepasts
Koncertmeistari: Mareta Beitika, Aldis Liepiņš
Režisore: Rēzija Kalniņa
Norises ilgums: 1 stunda un 20 minūtes
Biļetes: 7,00 eiro
Organizē: LPPI "Kultūras pārvalde"

INFORMĀCIJA APMEKLĒTĀJIEM:

Apmeklējot pasākumu, pie ieejas lūgsim uzrādīt covid-19 sertifikātu, kas apstiprina personas vakcināciju pret covid-19 vai minētās infekcijas pārslimošanu. Tāpat lūgsim uzrādīt arī personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti) un pasākuma ieejas biļeti.

Apmeklētājiem līdz 12 gadu vecumam jāuzrāda sertifikāts, kas apstiprina infekcijas pārslimošanu, bet apmeklētājiem, kuri vecāki par 12 gadiem, jāuzrāda sertifikāts, kas apstiprina infekcijas pārslimošanu vai vakcināciju.

Pasākuma laikā sejas aizsargmaskas nav jālieto.