29/10/2021
PIEKTDIENA 19:00
TAS ARĪ VISS. PIRMIZRĀDE
No 19. oktobra tiks samazināts zālē pieļaujamais skatītāju skaits un sēdvietas tiks izkārtotas, ievērojot distanci, tāpēc šobrīd līdz 14. oktobrim apturam biļešu tirdzniecību uz VISĀM Liepājas teātra izrādēm, kas paredzētas pēc 19. oktobra, lai pielāgotu sēdvietu izkārtojumu plānu jaunajiem noteikumiem.

___________________________________

Pēters Turrīni
MONOLOGS
Režisors – Mārtiņš Kalita

"Tas arī viss" ir monologs par vientulību, kurš piesaka lugas intrigu jau ar pirmo teikumu. Galvenajam varonim ir bijis viss – panākumi, slava, gods, izvēles brīvība un mīlas afēras. Tad kāpēc viņš iekšēji jūtas tik iztukšots? Kāpēc tik vientuļš?

Aktieris Edgars Pujāts izrādē aicinās skatītājus caur smiekliem ielūkoties sevī, lai godīgi pajautātu – vai es dzīvoju tādu dzīvi, kā vēlos?

Pirmizrāde – 2021. gada 29. oktobrī Liepājas teātra mazajā zālē koncertzālē "Lielais dzintars" (Eksperimentālā skatuve)

Vizuālais noformējums – Mārtiņš Kalita
Gaisma – Mārtiņš Feldmanis
No vācu valodas tulkojis – Ingus Liniņš

Norises vieta: Liepājas teātra mazā zāle, koncertzālē “Lielais dzintars”
Norises ilgums: 1 cēliens
Ieeja no: 18:00
Paredzēts priekš: 12+
Pasākuma valoda: Latviešu
Organizē: LIEPĀJAS TEĀTRIS

*****

Stundu pirms katras eksperimentālajā zālē plānotās "Liepājas teātra" izrādes koncertzāles "Lielais dzintars" 7. stāvā darbosies bārs "Čello"! Lai nesteidzīgi baudītu atspirdzinājumus un brīnišķīgo panorāmas skatu pāri pilsētai, aicinām jau savlaicīgi veikt galdiņa rezervāciju "Tiamo" grupas aplikācijā vai sazināties ar "Čello" pārstāvjiem pa tālruni 634 51072 (darba dienās 11:00-16:00).

Šo pasākumu apmeklēt klātienē var personas, kurām ir digitālais Covid-19 sertifikāts, kas ir apliecinājums tam, ka persona ir vakcinējusies pret Covid-19 vai arī vīrusu pārslimojusi. Ierodoties uz pasākumu, personai (attiecas arī uz bērniem un jauniešiem) būs jāuzrāda:

*ieejas biļete;
*personu apliecinošs dokuments (TIKAI pase vai elektroniskā identifikācijas karte (eID). Vēršam uzmanību, ka transportlīdzekļa vadītāja apliecību NAV personu apliecinošs dokuments);
*digitālais Covid-19 sertifikāts (ikvienam ir iespēja elektroniski www.Covid19sertifikats.lv iegūt digitālu sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu).

Izrādes laikā personas atbilstošā veidā (aizsedzot muti un degunu) lieto mutes un deguna aizsegus.