21/11/2021
SVĒTDIENA 19:00
ZVAIGZNES BĒRNS / J.LŪSĒNS, K.VĒRDIŅŠ /jauns mūzikls (PĀRCELTS UZ 21.01.2022.)
Ar degsmi, azartu un lielām cerībām gatavojāmies Jāņa Lūsēna un Kārļa Vērdiņa jaunā mūzikla „ZVAIGZNES BĒRNS” pirmizrādei. Taču valdības izsludinātās mājsēdes un pulcēšanās aizlieguma dēļ esam spiesti pārtraukt izrādes sagatavošanas procesu un paziņot, ka mūzikla „Zvaigznes bērns” pirmizrāde un pārējo izrāžu norises laiki tiek pārcelti divus mēnešus vēlāk kā bija plānots.

Sakām paldies ikkatram, kurš izrādīja atbalstu un interesi par gaidāmo lielisko notikumu. Saudzēsim sevi, būsim atbildīgi un tiksimies jau pēc Zvaigznes dienas – nākamā gada sākumā. Visas iegādātās biļetes būs derīgas arī jaunajos datumos.

Cerībā uz sapratni – „Producentu Grupa 7”

____________________________________________

Jau gada nogalē pie skatītājiem dosies jauns mūzikls visai ģimenei – ziemas pasaka „ZVAIGZNES BĒRNS”. Tā dramaturģijas pamatā izmantota slavenā Oskara Vailda pasaka. „Zvaigznes bērns” ir krāšņs un emocionāls stāsts par cilvēka pieaugšanu un grūtību pārvarēšanu. Tā galvenais varonis meklē atbildi uz jautājumu "kas es esmu?", uzvarot sevī ļaunumu un lepnību, mācoties pazemību un līdzjūtību, kā arī novērtējot atbalstu, ko sniedz draugi un ģimene.

Jauno mūziklu veido spēcīga radošā komanda - komponists Jānis Lūsēns, dzejnieks Kārlis Vērdiņš, režisors Mārtiņš Kagainis, horeogrāfe Egija Abaroviča, scenogrāfiju un kostīmus rada mākslinieču apvienība "Grāfienes", gaismu mākslinieks Oskars Pauliņš, vokālā pedagoģe Annija Putniņa.

Mūzikla galveno - Zvaigznes bērna lomu atveidos Rīgas Doma kora skolas Mūziklu nodaļas audzēkņi Patriks Tabaks un Markuss Rūtentāls. Lomās iejutīsies arī Kristīne Zadovska, Zigfrīds Muktupāvels, Uģis Roze, Katrīna Dimanta, Annija Putniņa, Edvards Grieze, Toms Kalderauskis, Emīls Gilučs, Toms Kursītis, Rīgas Doma kora skolas Mūziklu nodaļas audzēkņi un absolventi, kā arī Jāņa Lūsēna instrumentālā grupa.

„No bērnībā lasītām Oskara Vailda pasakām visspēcīgāk atmiņā palikusi tieši „Zvaigznes bērns”. Jau ilgāku laiku doma par šī stāsta pārtapšanu mūziklā man kā komponistam likusies ļoti saistoša. Tās poētiskā valoda, vide, tēli un galvenā varoņa dzīvesstāsts liekas izteikti krāsains un rosina bagātu iztēli, lai radītu jaunu skatuves darbu. Pateicoties izcilai komandai, ceram pavisam drīz iepriecināt mūziklu cienītājus ar skaistu ziemas pasaku mūzikā”, uzsver komponists Jānis Lūsēns.

Biļete ir jāiegādājas katram, neatkarīgi no vecuma.

Biļetes: no 15,00 eiro.
Norises vieta: Koncertzāle “Lielais dzintars”, Lielā zāle
Norises ilgums: 2 cēlieni ar starpbrīdi / aptuveni 2 stundas 
Organizē: Lielais dzintars sadarbībā ar Izklaides producentu grupu 7

Pasākuma apmeklēšanas nosacījumi:

Vecākus pie ieejas lūgsim uzrādīt covid-19 sertifikātu, kas apstiprina infekcijas pārslimošanu vai noslēgtu vakcinācijas kursu, kā arī personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti).

Bērniem līdz 12 gadu vecumam, nav nepieciešams uzrādīt covid-19 sertifikātu.

Bērniem no 12 gadu vecuma — nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu un sertifikātu, kas apliecina: vakcināciju vai pēdējā pusgada laikā pārslimotu covid-19 / negatīva covid-19 testa veikšanu (negatīvs rezultāts 48 stundu laikā pirms pasākuma veiktam Covid-19 testam, nosakot SARS-CoV-2 vīrusa RNS, vai negatīvs rezultāts 6 stundu laikā pirms pasākuma veiktam SARS-CoV-2 antigēna testam).

Skatītāju izvietojums zālē paredzēts, ievērojot 2m distanci starp mājsaimniecībām.

Visiem apmeklētājiem, kas vecāki par 7 gadiem, koncertzāles iekštelpās un pasākuma laikā jālieto sejas aizsargmaska.

Maksimālais apmeklētāju skaits: 300.

Sēdvietām jābūt personalizētām.