15/10/2017
sunday 16:00
VAKARIŅAS AR TRIO ART-i-SHOCK
Trio ART-I-SHOCK – tas ir patīkams pārsteigums un neapsīkstošas enerģijas lādiņš ikkatrā koncertprogrammā. Ne velti speciāli viņām, ansambļa dalībniecēm - Agnesei Egliņai | klavieres, Elīnai Endzelei | sitaminstrumenti un Gunai Šnē | čells, komponisti veltījuši jau teju divdesmit skaņdarbus.

Trio pirmā uzstāšanās notikusi Lielās Mūzikas balvas 2010 pasniegšanas ceremonijā, kur visas trīs mūziķes bija nominētas balvai kategorijā “Par izcilu darbu ansamblī”, un kopš tā laika Latvijā un arī tālu aiz tās robežām klausītāji iepriecināti ar visdažādākajām koncertprogrammām.

“Vakariņas ar trio ART-i-SHOCK” glezno laika un gadalaiku maiņas gan Latvijā, gan Buenosairesā. Programmas karkasu veido klausītāju iecienītais Astora Pjacollas cikls Las Cuatro Estaciones Porteñas (“Gadalaiki Buenosairesā”), ko speciāli trio Art-i-Shock aranžējis Kremerata Baltica sitaminstrumentālists Andrejs Puškarevs.

Koncerta otrajā daļā skanēs īpaši trio Art-i-Shock rakstītas kompozīcijas. Opusā “Pieneņu lauks” Georgs Pelēcis jūsmo par pavasara košumu, pieneņu naivumu un temperamentu, Riharda Dubras “Rudens kaislības” attēlo Francijas noskaņas.  Savukārt Agnetas Krilovas  skaņdarbs “Mēness asaras” kontrastē ar Platona Buravicka "Voltāžu”,  kas vēsta par cilvēku attiecību  spriegumu un enerģiju.

Koncerts 2 daļās
Kopējais norises ilgums: 2 stundas

Norises vieta: Kamerzāle

Organizē: Lielais dzintars sadarbībā ar Latvijas Koncerti


Programmā:

Astora Pjacollas, Georga Pelēča, Riharda Dubras, Agnetas Krilovas, kā arī Platona Buravicka  skaņdarbi.