Calendar


 

ČELLĪNO CEĻO. ZĪMĒJUMU TEĀTRIS

16. OCTOBER 12.00Wednesday
2024

Biļetes no: 8 €

Koncertzāle aicina mazākos klausītājus uz dzīvespriecīgu izrādi, kur varēs iepazīt to, kā mūzikā varam izpaust savas emocijas. Reizēm kādā vietā ir tik labi un omulīgi kā mājās, reizēm ikdienas notikumi vai cilvēki izraisa skumjas vai dusmas, bet gadās arī tādi brīži, kad esi tik laimīgs, ka varētu pacelties spārnos un lidot! Čellīno centīsies izprast, kas tad mums liek justies tā vai citādi aizraujošā spēlē ar Krāsiņu un Deju.

Jautrā trijotne iepazīst cita citu – Čellīno spēlē Bahu un rada atmosfēru, Deja šīs emocijas iekustina, Krāsiņa deju izzīmē ar krītiņiem baltajā skatuves zonā uz zemes un baltiem kubiem. Kad mūzika skan, Krāsiņa un Deja kustas; kad mūzika apstājas, apstājas arī tās. Tā ir spēle, ko katrs no mums ir spēlējis kādā bērnības brīdī. Izrāde turpinās, mainot spēles un noteikumus.

Izrāde aicina gan draiskoties, gan atgādina, cik būtiska ir laipnība citam pret citu, kā rūpēties par draugiem. Tā parāda, ka visas emocijas ir nozīmīgas un ļoti mainīgas.

Lomās: čelliste Guna Šnē (Čellīno), māksliniece Karīna Karahona (Krāsiņa), dejotāja Aija Putniņa (Deja)

Scenogrāfe: Hiroko Oshima

Horeogrāfe: Ilze Bloka

Režisors un idejas autors: Varis Klausītājs

Izrādes mērķauditorija: bērni vecumā no 5 līdz 10 gadiem

Koncertprogramma ir iekļauta Kultūrizglītības programmā “Latvijas skolas soma”. Ja vēlaties iegādāties biļetes caur šo programmu, rakstiet lūdzu uz sanija.tamuza-sirmane@lielaisdzintars.lv.


Location:

Chamber hall


Event duration:

12.00-13.00 / ~ 1h


Organized by:

SIA Lielais Dzintars


Related events


JUNERelated news