Calendar


 

DEJAS IZRĀDE JAUNIEŠIEM “TĪKLĀ”

5. NOVEMBER 11.00Tuesday
2024

Biļetes no: 8 €

Pēc daudzu skolotāju un jauniešu pieprasījuma uz koncertzāles skatuves atgriežas laikmetīgās dejas izrāde “Tīklā”, kas iedrošina jauniešus paskatīties no malas uz savas ikdienas izaicinājumiem. Tas ir stāsts par to, kā paliek arvien grūtāk nodefinēt savas personības vērtību, jo sociālo tīklu spiediens rada sajūtu, ka nepietiek ar to, ka tu pats sev patīc. Vēl vajag pamanīties patikt arī citiem. Tas rada spriedzi un labvēlīgu augsni neskaitāmiem kompleksiem.

“Es sociālajos tīklos ievietoju video. Neviens nespiež, ka patīk. Secinājums – tātad es nevienam nepatīku. Tam, ko daru, nav vērtības.” Pazūd jēga darīt tikai sava prieka pēc. Darīšana kļūst par ārēja novērtējuma medībām.

Kā ieraudzīt savu vērtību šajā realitātē? Caur kustībām, video un mūzikas valodu uz Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” skatuves iepazīsim divus jauniešus, kas mēģina iegūt šo ārējo novērtējumu. Viņi satiek “labdari”, kurš abiem palīdz kļūt populāriem, taču izrādās, ka labdarim ir savtīgi mērķi, un popularitātes medības aizved jauniešus pa bīstamu ceļu.

Izrādes mērķauditorija: jaunieši no 12 gadu vecuma.

Piedalās:

Dejotāji:Egija Abaroviča, Ģirts Bisenieks, Artūrs Nīgalis

Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra mūziķu ansamblis:

Mareks Pinta – klarnete

Dace Zālīte-Zilberte – čells

Mikus Bāliņš – sitaminstrumenti

Rihards Zaļupe – sitaminstrumenti, elektronika

Evelīna Jēkabsone – taustiņinstrumenti

Horeogrāfe:
Liene Grava

Dramaturgs: Artūrs Dīcis

Komponists: Rihards Zaļupe

Māksliniece: Līga Zepa

Koncertprogramma ir iekļauta Kultūrizglītības programmā “Latvijas skolas soma”. Ja vēlaties iegādāties biļetes caur šo programmu, rakstiet lūdzu uz sanija.tamuza-sirmane@lielaisdzintars.lv


Location:

Great hall


Event duration:

11.00-12.00 / ~ 1h


Related news