Calendar


 

DISNEJA MULTFILMU KARUSELIS. KONCERTS ĢIMENĒM

10. DECEMBER 17.00Sunday
2023


Īsi pirms Ziemassvētkiem aicinām ģimenes ar bērniem uz īpaši muzikālu un enerģisku piedzīvojumu kopā ar multfilmu varoņiem no Volta Disneja multiflmām! Kurš gan no mums nav dziedājis vai dungojis līdzi dziesmām no tādām multfilmām, kā “Ledus sirds”, “Džungļu grāmata”, “Pelnrušķīte”, “Skaistule un briesmonis” un "Vaiana", un vēl daudz citiem muzikālajiem tēliem! 

Šajā reizē multfilmu tēlu varoņos iejutīsies talantīgās mūziķes Patrisha un Dināra Rudāne, kā arī dziedātājs Andris Ērglis. Muzikālu vērienu nodrošinās kolektīvs “Liepaja Music Orchestra” diriģenta Jāņa Ivuškāna vadībā.

Solistu trio, Patrisha, Dināra Rudāne un Andris Ērglis, uz vienas skatuves kāps pirmoreiz, nodrošinot klausītājiem vēl nebijušu muzikālu pieredzi.

“Šī būs lieliska programma ģimenēm ar bērniem un, protams, arī visiem ''lielajiem bērniem'', kuri tāpat kā es vēl aizvien mīl skatīties multfilmas. Uz lielās skatuves būs fantastisks solistu salikums un orķestris, kas iedzīvinās manis rakstītās mūzikas aranžijas,” stāsta koncerta mākslinieciskais vadītājs un diriģents Jānis Ivuškāns.

Piedalās:
Patrisha
Dināra Rudāne
Andris Ērglis
Liepaja Music Orchestra
diriģents Jānis Ivuškāns

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/reku.eventsLocation:

Great hall


Event duration:

17.00-19.20 / ~ 2h 20 min


Organized by:

SIA REKU