Calendar


SEMJONS SĻEPAKOVS

24. FEBRUARY 19.00Friday
2023


24. februārī koncertzālē “Lielais dzintars” uzstāsies Semjons Sļepakovs – mākslinieks, kuru mīl par asu humoru un tikai viņam raksturīgu stilu. Aktualitāte un unikālā izpildījuma maniere padara viņa ironiski sarkastiskās dziesmas par hitiem ar miljoniem skatījumu YouTube vietnē.

Agrāk būdams slavenās Pjatigorskas KVN komandas kapteinis, šodien viņš ir top producents, šovu vadītājs, komiķis un savu dziesmu izpildītājs. Viņš ir arī dzejnieks un scenārists ar pārsteidzošu dotību: absolūti visiem projektiem, pie kuriem viņš ir strādājis, ir nemainīgi augsti reitingi un liela skatītāju interese. 

Tagad Semjons Sļepakovs, kurš nosodīja Krievijas agresiju, dzīvo Izraēlā un kopš nākamā  gada janvāra dosies pasaules turnejā. Mākslinieks ieplānojis koncertus Austrālijā, Amerikā, Vācijā, Itālijā, kā arī visās trijās Baltijas valstīs.

 Liepājas koncertā Semjons Sļepakovs izpildīs gan savus labi pazīstamus, skatītāju iemīļotus hitus, gan jaunus aktuālus darbus. Esiet gatavi no sirds izsmieties, jo mākslinieka uzstāšanās – tā vienmēr ir lieliska atmosfēra un neaizmirstamas emocijas!

Pasākuma valoda: krievu


Location:

Great hall


Event duration:

19.00-20.40 / ~ 1h 40 min


Organized by:

V events agency, SIA