Calendar


 

STĀSTU VAKARS "UZŅĒMĒJI ARĪ KĻŪDĀS"

17. AUGUST 18.00Thursday
2023


Uzņēmēji Liepājā dalīsies savos pieredzes stāstos

No kļūdām cilvēki mācās, bet vēl labāk, ja izdodas mācīties no citu kļūdām – tieši ar šādu devīzi 17.augustā plkst. 18.00 Liepājas koncertzāles Lielais dzintars kamerzālē notiks uzņēmēju stāstu vakars “Uzņēmēji arī kļūdās”.

Pasākuma mērķis ir iedvesmot jaunos un topošos uzņēmumus, kā arī pieredzējušus uzņēmējus darīt vairāk un sasniegt savus mērķus. Tā ietvaros dažādi uzņēmēji dalīsies savos pieredzes stāstos, veiksmēs un arī – neveiksmēs.

Savos pieredzes stāstos dalīsies:

•             a/s “Latvijas valsts meži”  padomes priekšsēdētāja Zane Driņķe;

•             datu aizsardzības konsultāciju uzņēmuma SIA “Protectum data” vadītājs; zvērinātu advokātu biroja “Protectum” partneris Ivo Krievs;

•             komunikācijas uzņēmuma “J.B. Spark Communication” vadītāja Jana Bunkus;

•             tūrisma operatora “Balticvision” direktors Ēriks Lingebērziņš;

•             Informācijas tehnoloģiju uzņēmuma “INT” valdes loceklis Jānis Pekša.

Pasākuma “Uzņēmēji arī kļūdās” dalībnieki - uzņēmēji ar saviem pieredzes stāstiem un profesionālajām zināšanām ikdienā arī iedvesmo Biznesa augstskolas Turība studentus un vada augstskolas studiju fakultātes un virzienus – uzņēmējdarbību, tūrismu, jurisprudenci, IT un komunikāciju. Proti, Zane ir Turības rektore, Uzņēmējdarbības fakultātes dekāne, Ivo – Juridiskās fakultātes dekāns, Ēriks – Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāns, Jana – Komunikācijas virziena vadītāja un Jānis – IT virziena vadītājs.

Stāstu vakars norisināsies īsu lekciju formātā, kam vēlāk sekos neliela diskusija. Mini lekcijas laikā katrs no dalībniekiem dalīsies ar savu pieredzi, atklājot, ka ikviens uzņēmējs vismaz reizi karjerā ir kļūdījies. Tāpat uzņēmēji atklās, kā risinājuši dažādas problēmas un raduši risinājumu nestandarta situācijās.

Pasākumu organizē Biznesa augstskolas Turība Liepājas filiāle. Pasākuma apmeklējums ir bez maksas. Informējam, ka pasākums tiks fotografēts. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.


Location:

Chamber hall


Organized by:

Biznesa augstskolas Turība Liepājas filiāle