Calendar


 

YAMATO DRUMMERS

29. OCTOBER 19.00Tuesday
2024

Biļetes no: 30 €

29. oktobrī zālē Lielais Dzintars 30 gadu jubilejas tūres ietvaros uzstāsies pasaulē populārākā japāņu bundzinieku grupa YAMATO. Skatītājus gaida iespaidīgs šovs ar unikālo desmitiem bungu skaņu un neticamu enerģiju. YAMATO akustiskais efekts ir daudz lielāks par to, ko ir iespējams iedomāties.

YAMATO spēlē tradicionālās japāņu bungas Taiko. Mēdz teikt, ka Taiko skaņa ir pašas Japānas skaņa. Grupa tika izveidota pirms 30 gadiem Naras prefektūrā, kas tiek uzskatīta par visas valsts kultūras šūpuli. Kopš dibināšanas mākslinieki ir snieguši vairāk nekā 4500 koncertu 54 valstīs.
 
YAMATO ir unikāls iespaidīgs šovs ar neticamu enerģiju. Mūziķi uzstājas autentiskos japāņu tērpos, apvienojot bungošanu ar dejošanu un teātra elementiem. YAMATO priekšnesumos tiek izmantoti vairāk nekā 40 Taiko bungas, katrai no tām ir atšķirīgs raksturs un skaņa. Piemēram, viņu lielākā bunga ar nosaukumu "Odaiko" ir izgatavota no milzīga koka, kas ir vairāk nekā 400 gadus vecs, tās diametrs ir aptuveni divi metri un tā sver 500 kg. 
 
Bungas ir viens no vecākajiem mūzikas instrumentiem pasaulē. To spēja ietekmēt cilvēka prātu un ķermeni un pat ārstnieciskā iedarbība ir zināma kopš seniem laikiem. YAMATO koncertos publika ir kas vairāk nekā tikai vērotāju grupa. Klausītāji līdz dvēseles dziļumiem izjūt Taiko skaņas, raud un smejas, kļūstot par vienu veselu ar izpildītājiem. Bungu skaņas vieno, savijot viena dzīvi ar otra emocijām un izjūtot tā iekšējās kaislības un sirds spēku. Cilvēki sanāk kopā, lai radītu mirkli, kurā viņi patiešām jūtas dzīvi.
 
Atklājiet jaunu Taiko skaņu pieredzi, kādu jūs nekad iepriekš nebijāt izjutuši!

YAMATO The Drummers of Japan

Location:

Great hall


Event duration:

19.00-21.00 / ~ 2H


Organized by:

The Events Agency