Calendar


 

KONCERTS "OPERCUSSION"

15. DECEMBER 20.00Friday
2023


Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” gaidāms iespaidīgs sitaminstrumentālistu koncerts “Opercussion. No uvertīrām līdz ārijām.”

Koncertā piedalīsies Latvijas vadošo orķestru sitaminstrumentu mūziķi 

Ivo Krūskops, Ivars Kalniņš, Uģis Krūskops, Edgars Vaivods, Ernests Mediņš, Elvijs Endelis.

„Seši mūziķi, pilna skatuve sitaminstrumentu – būs tiešām iespaidīgs koncerts, kur vispārzināmas opermūzikas pērles varēs izbaudīt nepierastā skanējumā,” sola koncerta rīkotāji, “Bieži kaut ko tādu piedzīvot negadās, jo īpaši Liepājā.”

No sen lolotas idejas par populāras opermūzikas pārlikumiem 
sitaminstrumentu ansamblim ir īstenojusies burvīga koncertprogramma, kur tiek izmantoti visi klasiskie orķestra sitaminstrumenti, kā arī bungu komplekts un perkusijas.

Programmā tiks atskaņots viss operas 
zelta fonds no uvertīrām un koriem līdz ārijām, savdabīgi atspoguļojot ierasto operas repertuāru. Skanēs populārākās melodijas no tādām pasaulslavenām operām, kā Žorža Bizē "Karmena", Džuzepes Verdi "Trubadūrs", "Traviata” un “Nabuko", Džakomo Pučīni "Turandota" un "Bohēma", Džakomo Rosīni "Vilhelms Tells", Volfganga Amadeja Mocarta "Figaro kāzas", Pētera Čaikovska "Jevgeņijs Oņegins", Riharda Vāgnera "Tanheizers" un vēl citas, toskait latviešu klasika – Arvīda Žilinska "Zelta zirgs" un Zigmara Liepiņa "Parīzes Dievmātes katedrāle".

Projekts tapis pateicoties "Valsts kultūrkapitāla fonda" atbalstam.


Location:

Great hall


Event duration:

20.00-21.20 / ~ 1h 20 min


Organized by:

SIA REKU


Related news