Kalendārs


 

LAIKMETĪGĀS DEJAS IZRĀDE JAUNIEŠIEM “TĪKLĀ”

20. MARTS 11.00Pirmdiena
2023


Laikmetīgās dejas izrāde “Tīklā” ir iespēja jauniešiem no malas paskatīties uz savas realitātes izaicinājumiem. Tas ir stāsts par to, kā paliek arvien grūtāk nodefinēt savas personības vērtību, jo sociālo tīklu spiediens rada sajūtu, ka nepietiek ar to, ka tu pats sev patīc. Vēl vajag pamanīties patikt arī citiem. Tas rada spriedzi un labvēlīgu augsni neskaitāmiem kompleksiem.

“Es sociālajos tīklos ievietoju video. Neviens nespiež, ka patīk. Secinājums – tātad es nevienam nepatīku. Tam, ko daru, nav vērtības.” Pazūd jēga darīt tikai sava prieka pēc. Darīšana kļūst par ārēja novērtējuma medībām.

Kā ieraudzīt savu vērtību šajā realitātē? Caur kustībām un mūzikas valodu uz Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” skatuves iepazīsim divus jauniešus, kas mēģina iegūt šo ārējo novērtējumu. Viņi satiek “labdari”, kurš abiem palīdz kļūt populāriem, taču izrādās, ka labdarim ir savtīgi mērķi, un popularitātes medības aizved jauniešus pa bīstamu ceļu.


Izrādes mērķauditorija:
jaunieši no 12 gadu vecuma.


Piedalās:

Dejotāji: Alise Bokaldere, Ģirts Bisenieks, Artūrs Nīgalis

Mareks Pinta, klarnete

Dace Zālīte-Zilberte, čells

Mikus Bāliņš, sitaminstrumenti

Rihards Zaļupe, sitaminstrumenti, elektronika

Līga Kārkliņa, taustiņinstrumenti


Horeogrāfe:
Liene Grava

Dramaturgs: Artūrs Dīcis

Komponists: Rihards Zaļupe

Māksliniece: Līga Zepa


Koncertprogramma ir iekļauta Kultūrizglītības programmā “Latvijas skolas soma”. Ja vēlaties iegādāties biļetes caur šo programmu, rakstiet lūdzu uz sanija.tamuza-sirmane@lielaisdzintars.lv.


"Lielais dzintars" aicina jauniešus uz laikmetīgās dejas izrādi "Tīklā"!

Atrašanās vieta:

Lielā zāle


Pasākuma ilgums:

11.00-11.50 / ~ 50 min / bez starpbrīža


Biļetes:

8,00 eiro

Koncertprogramma ir iekļauta Kultūrizglītības programmā “Latvijas skolas soma”. Ja vēlaties iegādāties biļetes caur šo programmu, rakstiet lūdzu uz
sanija.tamuza-sirmane@lielaisdzintars.lv.


Organizē:

SIA Lielais Dzintars


Atbalsta:

Liepājas pašvaldība un Eiropas Reģionālās attīstības fonds