Kalendārs


 

AEROSMITH & BON JOVI – roka leģendu tribute šovs

11. MARTS 19.00Pirmdiena
2024


 Pirmo reizi Latvijā “Aerosmith” & “Bon Jovi” veltījums uz vienas skatuves.

Vakars, kurā uzstāsies divas no pasaulē labākajām tribute grupām – “Eurosmith” un “New Jersey”, godinot visu laiku izcilākās rokgrupas “Aerosmith” un “Bon Jovi”. Sagatavojieties atkal no jauna izdzīvot klasiku, ļauties nostalģijai un svinēt šo grupu burvību. Neatkarīgi no tā, vai esat aizrautīgs “Aerosmith”, “Bon Jovi” vai vienkārši klasiskā roka cienītājs, “Eurosmith” un “New Jersey” sniegs neaizmirstamu koncerta pieredzi, kas liks jums piecelties kājās un dziedāt līdz pēdējai notij!

Grupa “New Jersey” koncertē kopš 2007. gada, un šobrīd tā ir aizvadījusi simtiem koncertu 12 dažādās valstīs visā pasaulē, piesaistot savā sociālajā tīklā Facebook gandrīz 200 tūkstošus sekotāju.

“Bon Jovi” tribute šovā “New Jersey” vienmēr skan visi lielākie hiti, ar kuriem “Bon Jovi” ir ierakstījuši neizdzēšamas lappuses mūzikas vēsturē, un, pateicoties vairāk nekā 100 “Bon Jovi” dziesmu repertuāram, grupa vienmēr pārsteidz pat visprasīgākos fanus, izpildot arī "retumus", ko neviena cita grupa nav iemanījusies spēlēt.

Grupa piedāvā “Bon Jovi” tribute šovu 2000.gadu sākuma stilā, kad amerikāņu grupa ar leģendāro pasaules hitu "It's My Life" sasniedza savu augstāko virsotni. “New Jersey” uzstājas ar visiem oriģinālajiem instrumentiem, ieskaitot leģendāro “Wanted Dead or Alive” double-neck ģitāru. “Bon Jovi” grupa ir pazīstama ar savu rokmūzikas skanējumu, kas bieži vien apvieno roka, popmūzikas un arēnai piemērotu balāžu elementus. 

Grupa “Eurosmith”, kas dibināta 1997.gadā, atdzīvinās uz skatuves leģendārās grupas “AEROSMITH” labākos hitus, kurus grupa ir sarakstījusi vairāk nekā 50 gadu garumā. “Eurosmith” guva popularitāti pateicoties tam, ka viņi spēj patiesi ietērpt savā priekšnesumā grupas “Aerosmith” esenci. Grupas solistam, Luca Celleti, uz skatuves izdodas iesaistīt pat izklaidīgākos skatītājus, pārvēršot katru koncertu par ballīti, kurā “Aerosmith” klasika mijas ar jaunajiem hitiem. Luca, ir vairākas reizes ticies ar grupas solistu, Stīvenu Taileru, un pat saņēmis no viņa dāvanu – harmonikas. Tikšanās, kas ir devušas vēl lielāku aizrautību un degsmi turpināt godināt uz skatuves vienu no visu laiku izcilākajām rokgrupām.

“Aerosmith” ir amerikāņu smagā roka mūzikas grupa, kuras vārds ir pazīstams visā pasaulē. Viņu mūzika ir atstājusi savu nospiedumu mūzikas pasaulē - sākot ar tādiem hitiem kā “Dream On”, “Sweet Emotion” līdz “I Don’t Want to Miss a Thing” un “Crazy”. Grupas atstātais mantojums ir ne tikai iespaidīgie ierakstu pārdošanas apjomi, bet arī to fanu atmiņas, kurus viņu mūzika ir aizkustinājusi vairākās paaudzēs.

Pievienojies neaizmirstamam vakaram, kas ir piemērots ne tikai “Aerosmith” vai “Bon Jovi” mūzikas cienītājiem, bet arī dažāda mūzikas žanra entuziastiem.Atrašanās vieta:

Lielā zāle


Pasākuma ilgums:

19.00-21.00 / ~ 2h / 2 daļas


Organizē:

SIA V.J.D.