Kalendārs


 

BONIJS FĪLDSS. BLŪZA UN FANKA KARALIS

13. AUGUSTS 18.00Svētdiena
2023


Pirms pieciem gadiem pārpildītu Liepājas koncertzāles Lielo zāli ar savu nerimstošo enerģiju burtiski uzlādēja leģendārais amerikāņu dziedātājs, trompetists un šovmenis Bonijs Fīldss (Boney Fields). Šovasar viņš atgriežas uz “Lielā dzintara” skatuves dēļiem, lai liepājniekiem un pilsētas viesiem vēlreiz atgādinātu, ka viņš ir un paliek nepārspēts blūza un fanka karalis.

Savā mūzikā Fīldss meistarīgi apvieno fanku un blūzu – abas Great Black Music sastāvdaļas. Mākslinieks nācis no Čikāgas, bet mūziku viņš rada, ceļojot pa visu pasauli un piedaloties tādos prestižos festivālos kā Jazz à Vienne, Jazz in Marciac, Madajazzcar, Tabarka Jazz Festival un citos. Tieši skatuve ir vieta, kur māksliniekam izdevies izkopt pašam savu stilu, apvienojot retro un futūristisku blūzu ar pūšaminstrumentu fanku. 

„Īsta mūzika īstu mūziķu izpildījumā,” tā savulaik Fīldsa muzicēšanu kodolīgi raksturojis pasaulslavenais amerikāņu mūziķis Prinss. Gluži kā Prinss, arī trompetists Bonijs Fīldss ir daļa no afroamerikāņu mūziķu paaudzes, kuri dzimuši, lai iekarotu skatuvi.

“Lielajā dzintarā” viņš atskaņos mūziku galvenokārt no sava pēdējā studijas albuma “Bump City”, kā arī sniegs klausītājiem unikālu iespēju pašiem pirmajiem dzirdēt vairākus skaņdarbus no viņa topošā mūzikas albuma, kurš klajā nāks šī gada septembrī.

Uz skatuves Fīldsam pievienosies:

Jānis Kalniņš – ģitāra

Mārcis Kalniņš – bass

Artis Ločmelis – klavieres/ ērģeles

Raitis Kalniņš – bungasBoney Fields - Bow Legs

Atrašanās vieta:

Lielā zāle


Pasākuma ilgums:

18.00-19.20 / ~ 1h 20 min


Organizē:

SIA REKU


Saistītie jaunumi