Kalendārs


 

ČELLĪNO CEĻO. ZĪMĒJUMU TEĀTRIS

15. OKTOBRIS 09.00Otrdiena
2024

Biļetes no: 8 €

Koncertzāle aicina mazākos klausītājus uz dzīvespriecīgu izrādi, kur varēs iepazīt to, kā mūzikā varam izpaust savas emocijas. Reizēm kādā vietā ir tik labi un omulīgi kā mājās, reizēm ikdienas notikumi vai cilvēki izraisa skumjas vai dusmas, bet gadās arī tādi brīži, kad esi tik laimīgs, ka varētu pacelties spārnos un lidot! Čellīno centīsies izprast, kas tad mums liek justies tā vai citādi aizraujošā spēlē ar Krāsiņu un Deju.

Jautrā trijotne iepazīst cita citu – Čellīno spēlē Bahu un rada atmosfēru, Deja šīs emocijas iekustina, Krāsiņa deju izzīmē ar krītiņiem baltajā skatuves zonā uz zemes un baltiem kubiem. Kad mūzika skan, Krāsiņa un Deja kustas; kad mūzika apstājas, apstājas arī tās. Tā ir spēle, ko katrs no mums ir spēlējis kādā bērnības brīdī. Izrāde turpinās, mainot spēles un noteikumus.

Izrāde aicina gan draiskoties, gan atgādina, cik būtiska ir laipnība citam pret citu, kā rūpēties par draugiem. Tā parāda, ka visas emocijas ir nozīmīgas un ļoti mainīgas.

Lomās: čelliste Guna Šnē (Čellīno), māksliniece Karīna Karahona (Krāsiņa), dejotāja Aija Putniņa (Deja)

Scenogrāfe: Hiroko Oshima

Horeogrāfe: Ilze Bloka

Režisors un idejas autors: Varis Klausītājs

Izrādes mērķauditorija: bērni vecumā no 5 līdz 10 gadiem

Koncertprogramma ir iekļauta Kultūrizglītības programmā “Latvijas skolas soma”. Ja vēlaties iegādāties biļetes caur šo programmu, rakstiet lūdzu uz sanija.tamuza-sirmane@lielaisdzintars.lv.


Atrašanās vieta:

Kamerzāle


Pasākuma ilgums:

09.00-10.00 / ~ 1h


Biļetes:

10,00 eiro 

Iegādājoties biļetes caur kultūrizglītības programmu “Latvijas skolas soma”, cena par skolēnu ir 8,00 eiro (pavadošajai personai bezmaksas ieeja uz katriem 10 skolēniem).


Organizē:

SIA Lielais Dzintars


Atbalsta:

Liepājas pašvaldība un Valsts kultūrkapitāla fonds


Atlaides:

  • Skolēniem, studentiem, pasniedzējiem, pensionāriem – 25%

  • Personām ar I un II grupas invaliditāti, kā arī viņu pavadoņiem – 50%

  • Goda ģimenes apliecības (“3+ Ģimenes kartes”) vai LT (“Šeimos kortelė”), vai EST (“Perekaart”) īpašniekiem – 25%


Saistītie pasākumi


JŪNIJS