Kalendārs


 

DŽEZA MŪZIKAS KONCERTS UN IMPROVIZĀCIJAS AR ZVIEDRU DŽEZA VOKĀLISTI LISELOTTE ÖSTBLOM

26. APRĪLIS 19.00Trešdiena
2023


Liselotte Ostbloma (Liselotte Östblom) ir Zviedrijā dzimusi vokāliste, improvizētāja, komponiste un producente, kura šobrīd dzīvo Londonā un apvieno tradicionālo džezu ar "urban groove", gospeļa un laikmetīgām skaņām. Pēc pašas producētā debijas EP albuma  “A Paintbrush Unfol” izlaišanas, zviedru kritiķi viņu nodēvēja par “nākotnes džeza zvaigzni”.

Šoreiz Jam Session pasākuma formāts būs citādāks nekā iepriekš, jo šis vakars tiks pavadīts zviedru mūzikas noskaņās, kuru papildinās mākslinieces Zanes Bluķes scenogrāfija. Jam Session pirmajā daļā uzstāsies pasākuma īpašā viešņa, talantīgā zviedru džeza vokāliste Liselotte Ostbloma kopā ar MIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas Populārās un džeza mūzikas nodaļas audzēkņiem, izpildot oriģinālkompozīcijas vai populāro un džeza mūziku oriģinālā aranžējumā. Otrajā daļā Liepājas jaunie un talantīgie mūziķi ļausies brīvajām improvizācijām.

Ieeja: bez maksas

Papildus informācija: https://www.facebook.com/jamsessionliepaja

Atrašanās vieta:

Kamerzāle


Pasākuma ilgums:

19.00-21.00 / ~ 2h


Organizē:

MIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola sadarbībā ar biedrību “Kurzemes radošās industrijas attīstības centrs”


Atbalsta:

 Zviedrijas Institūts, Zviedrijas vēstniecība Rīgā, SIA “Lielais dzintars”